Головуватиме в Конгресі до грудня

komgres.jpg

01/08/2012

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад (ВАССР), яку очолює Микола Фурсенко, з липня по грудень головуватиме на черговій сесії Національного конгресу місцевого самоврядування.
Такий статус закріплено в угоді про співпрацю та взаємодопомогу, що укладена між учасниками Конгресу, Асоціацією міст та Асоціацією обласних і районних рад. До Ради Конгресу входить 18 представників від цих всеукраїнських об’єднань – по шість від кожної. В кінці липня відбулося засідання чергової сесії поважного зібрання.
– Жителі сіл та селищ не повинні відчувати себе на узбіччі життя, – сказав нашому виданню голова ВАССР Микола Фурсенко. – Тому мета Асоціації, яка переймається проблемами сільських територій, полягає у тому, щоб створити всі передумови для їхнього економічного розвитку.
– До недавнього часу, – зізнався нам Микола Іванович, – я й сам досить скептично ставився до дій і програм щодо розвитку територій, бо за останні роки було видано майже 150 законодавчих актів, але по-справжньому не спрацював жоден. Тепер же відчувається, що справа зрушила з місця – десь у минулому році, коли ці питання були поставлені на рівні Міністерства і коли його очільник ініціював програму «Рідне село». Ми взяли собі за практику їхати до людей у село, розбиратися на місці, чому життя у ньому наче застигло. І ми, і міністерство таким чином маємо можливість побачити свої помилки та вжити необхідних заходів щодо їх усунення.
Ніка Серьогіна

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.