«Магарач» зробив ставку на Лівадію

vine.jpg

01/08/2012

Інститут «Магарач» закінчує відновлення Лівадійської експериментальної бази. Після реконструкції обсяг винотеки повинен зрости приблизно в 1,5 раза. Обсяги ж продукції, що випускається, можуть збільшитися втричі.
У необхідності створення Лівадійської експериментальної бази «Магарач» впевнені провідні фахівці та науковці в галузі виноробства. Вже зараз у Лівадії розробляються нові види продукції із застосуванням новітніх технологій виробництва. На думку виноробів, це дозволить інститутові «Магарач» представити споживачам унікальну авторську продукцію вже найближчим часом.
Директор «Інституту виноградарства і виноробства ім. Таїрова» В’ячеслав Власов вважає переведення винотеки «Магарача» зі старого експериментального заводу до Лівадії безсумнівним успіком.
Директор НІВіВ «Магарач» Анатолій Зотов висловив упевненість в успішності такого кроку, а також поділився новинами інституту.
– Після реконструкції спеціальних виробничих потужностей випуск продукції зросте у 1,5 раза, і це більше, ніж навіть планувалося. Роботи повинні завершитися в середині серпня поточного року, тоді ж відбудеться і відкриття. В даний час уже випущені перші партії вина з виноматеріалу агрофірми під торговою маркою Національного інституту винограду і вина «Магарач». Зараз триває погашення заборгованості по зарплаті, – заявив Анатолій Зотов.
Глава Президії НААНУ Микола Безуглий зазначив, що особлива увага на Лівадійської експериментальній базі «Магарач» приділятиметься якості виробленої на продукції.
Нагадаємо, що, починаючи з 2005 року, з інституту «Магарач» його попереднє керівництво фактично розпродало матеріально-технічну базу. Торгова марка «Магарач» була безкоштовно передана в приватну структуру, до якої мало відношення керівництво інституту. Також, на свідомо невигідних для держави умовах, заведений інвестор з Естонії, що призвело до фактичного руйнування дослідної бази інституту.
Зараз його керівництво продовжує боротися за остаточне повернення ТМ «Магарач» у державну власність. 17 травня 2012 Господарський суд АР Крим прийняв рішення про скасування договорів, на підставі яких торговельна марка «Магарач» була передана естонської фірмі Magarach OU. А вже 12 липня цього року Севастопольський апеляційний господарський суд залишив у силі це рішення, відхиливши апеляцію естонської сторони.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.