Події у регіонах

chernika..jpg

18/07/2012

Відстояли солодкий завод

Кирнасівський цукровий завод, що в Тульчинському районі Вінницької області, працюватиме на повну потужність.
Цієї звістки жителі Кирнасівки чекали понад 10 років. Завод, збудований ще у 1965-му, свого часу був потужним бюджетоутворюючим підприємством Тульчинського району. Щодоби тут переробляли 3 тисячі тон буряків, виготовляли 500 тонн цукру. Після тривалих баталій і спроб рейдерських захоплень завод простоював роками, а його застаріле обладнання могли б порізаний на металобрухт. Втім, завдяки героїчній позиції колективу підприємства, який не дозволив цього зробити, та активній підтримці обласної влади завод не знищено.

Є кому вчитися

До кінця року на Буковині здадуть в експлуатацію три нових освітянських об’єкти.
Відкриються Лужанська ЗОШ в Кіцманському районі, Красноїльська гімназія у Сторожинецькому, а також садочок у с. Станівці Глибоцького району. Крім них, у поточному році розпочнеться будівництво ще чотирьох освітянських закладів.

Заробити на чорниці

У Любешівському районі Волинської області гаряча пора: селяни і сільради заробляють на чорниці.
Збирачі «чорного намиста» за 7-8 годин наповнюють по півтора-два відра. Вартість одного кілограма чорниць у місцевих заготівельників цього року коливається від 10 до 19 гривень. Використовують можливість поповнити скарбницю сільські та селищні ради, район. Від заготівельної кампанії Любешівський район у вигляді податків вже має 168 тис. грн, проте основні надходження ще попереду.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.