Колекція томатів для здорового життя

8-1.jpg

24/04/2013

На моєму городі найпочесніше місце займають томати. Але з кожним роком виростити добрий урожай все важче. Несприятливі погодні умови, посуха, різні хвороби, шкідники просто атакують помідорні грядки.


Проти фітофтори використовую різні фунгіциди – але тільки після дощів. А для підтримки імунітету рослин є народний метод. Узяти 200 г тертого часнику, настояти в 1 л води протягом доби, довести об’єм до 10 л, процідити і обприскати рослини зверху донизу. Якщо застосовувати такий настій кожні 10-12 днів, то зміцнілим томатам ніякі хвороби не страшні.
Та ніщо не допоможе, якщо сорт хворобливий. Тому у формуванні своєї томатної колекції – а їй уже 16 років – я дуже перебірлива. Разом із тим помітила, що зібрати щедрий урожай можна навіть без обробки препаратами і настоями, якщо вирощувати надранні та ранні сорти.
За минулі два роки найкращим чином зарекомендували себе ранні Нікола, Сибірський козир, Алтаєчка, Вогні Москви, Юля, Марманде, Російський бик, Корейський кімнатний. Є в моїй томатній колекції й улюбленці. Їх я висаджую кожного року: Тайяна (з листям, подібним до морквяного), Ренет, Отрадний, Санька, Мушкетер, Катюша, Донецький гібрид, Кобзар, Висень і Кібіц (нагадують перчики), сливки Аміко і Ракета.
Особисто хочу відзначити Здорове життя. Це ексклюзивний сорт англійської селекції, гронового типу. Своєю назвою від завдячує вмісту в його плодах великої кількості лікопіну. Ця речовина – антиоксидант, захищає клітини різних органів і тканин від впливу вільних радикалів і таким чином забезпечує антираковий захист. Лікопін знижує рівень у крові так званого поганого холестерину, запобігає розвиткові атеросклерозу, серцево-судинних захворювань.
Рослини сорту Здорове життя заввишки 150-170 см, потребують підв’язування до опори. Плоди вагою 50 г, червоні, круглі, зібрані в грона по 5-7 штук. Сорт урожайний, стійкий до захворювань.
Для бажаючих ознайомитися з моєю колекцією різних овочів і термінів дозрівання висилаю каталог (вкладайте чистий конверт з маркою) і два пакетики насіння в подарунок.

Світлана Сметана,
Кіровоградська обл.
066-780-06-84

Зображення: 

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.