До кого йти по документи на землю?

04/07/2012
Чи можна для оформлення документів на землю звертатися у приватні підприємства? Чи є гарантія, що робота буде виконана якісно і швидко?
Федір Осаул, Донецька обл.

У Донецькій області, приміром, працює близько 150 землевпорядних підприємств та організацій – як державних, так і приватних. І дуже багато виникає проблем через неякісно виготовлена документація. На жаль, закон сьогодні скасував обов’язкову експертизу землевпорядної документації, тому процедура її оформлення деякими підприємствами необґрунтовано затягується.
Укладаючи договір із землевпорядною організацією, необхідно звертати увагу на якість і терміни виконання робіт, їхню вартість. Встановлені терміни початку та закінчення робіт (надання послуг) змінюються лише за згодою сторін, вказаних у договорі. Максимальний термін виготовлення документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору. У разі невиконання або неналежного виконання його умов, розробники документації із землеустрою несуть відповідальність, передбачену договором і законом. Тому замовник землевпорядної документації має право звертатися до суду, щоб урегулювати спірні питання.
Наталія Сігітова,
начальник ГУ Держкомзему в Донецькій області

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.