Ще не продав, а вже витратив...

11-2.jpg

30/01/2013

 

Чи потрібно окремо платити за виклик ветеринара перед забоєм свині, чи це входить у вартість довідки? Скільки має коштувати санітарна експертиза м’яса на ринку? Бо я, ще не встиг продати свиню й отримати прибуток, а вже витратив на ветеринарний контроль понад 200 гривень.

Олександр Анатолійович, Херсонська область

 

Як повідомили у Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України, всі види тварин і птиці перед забоєм підлягають ветеринарному огляду з термометрією, а м’ясо та інші продукти забою – ветеринарно-санітарній експертизі, під час якої визначаються якість і безпечність продуктів тваринного походження. Це регламентовано Правилами передзабійного огляду тварин і ветеринарно-санітарної експертизи м’яса та м’ясних продуктів.
Сьогодні тарифи на послуги є єдиними для всіх регіонів України (раніше вони відрізнялися поміж областям) і становлять: передзабійний клінічний огляд тварини – 20 грн, попередній огляд м’ясотуші – 5 грн 26 коп., видача ветеринарної довідки в межах району – 14 грн 46 коп., видача ветеринарного свідоцтва Ф№2 за межами району – 18 грн            89 коп., експертиза м’ясотуші у державній лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку – 20 грн 90 коп. (сплачується один раз, якщо м’ясо у наступні дні реалізації зберігається в холодильній камері; за відсутності холодильника проводиться повторна експертиза, яка коштуватиме вдвічі менше).
Таким чином, перераховані послуги, якщо продається м’ясо подвірного забою тварин на агропродовольчому ринку, коштують 60 грн 62 коп. в межах району і 65 грн 5 коп., якщо продукти продаються за межами району.
Усі тарифи вказані без урахування ПДВ.

Наталія Федорова

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.