ВІдгодовувати телят стало вигідно

telyat.jpg

Газета «Рідне село Україна» починає знайомити своїх читачів з основними напрямками державної підтримки сільгоспвиробників, фермерів та селян. Новий розділ ми розпочинаємо з інформації про механізм виплат бюджетних дотацій, спрямованих на розвиток тваринництва.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
щодо порядку виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. № 246
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. № 342)

1. У 2012 році буде здійснюватись виплата спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби, який народився в їх господарствах, та збереження його до певного віку.
2. Дотація виплачується в залежності від віку молодняку на момент подання громадянином відповідних документів. На момент першого подання документів її розмір становить:
250 гривень за голову — за молодняк віком від 3 до 5 місяців;
500 гривень за голову — за молодняк віком від 6 до 8 місяців;
750 гривень за голову — за молодняк віком від 9 до 11 місяців (включно).
У подальшому дотація за молодняк виплачується у розмірі 250 гривень через кожні три місяці його утримання до досягнення ним одинадцятимісячного віку.
3. Для отримання дотації громадянам необхідно подати сільським, селищним чи міським радам копії таких документів:
паспортів великої рогатої худоби ( молодняку) і ветеринарних карток до таких паспортів, а в разі утримання 10 і більше голів молодняку — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
паспорта особи;
довідки про відкриття рахунка в банку;
документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (ідентифікаційний код),
а особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби – пред'являють відмітку в паспорті.
Підставою до занесення в реєстр є наявність запису в по господарській книзі, що підтверджує наявність молодняку великої рогатої худоби у селянина.
Документи приймаються щокварталу – до 1 липня, до 1 жовтня 2012 року та до 1 грудня 2012 року. Дотація нараховується і виплачується з урахуванням порядку черговості подання документів.
4. Молодняк великої рогатої худоби, на який буде нараховано дотацію, повинен бути ідентифікований і зареєстрований у встановленому законодавством порядку.
Фахівці Державної ветеринарної та фітосанітарної служба України та Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» надають допомогу населенню в проведенні ідентифікації.
5. Дотація перераховується на поточні рахунки громадян відкриті в будь якому відділенні комерційного банку.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.