Тарифи без ПДВ

51817.jpg

16/01/2013

Ви написали про нові тарифи на ветеринарні послуги, але не уточнили, чи врахований у них ПДВ? А люди думатимуть, що ветеринари їх обманюють.

Іван Микитюк, ветеринар, Харківська обл.

Справді, ми ПДВ не враховували. За наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 666 від 31 жовтня 2012 року, розміри плати за надання послуг визначені без урахування податку на додану вартість (ПДВ). Тож у реальності розцінки можуть бути трохи вищими, а можуть залишитися й такими самими.
– Є два типи установ – ті, що платять ПДВ, і ті, що не платять, – пояснює начальник управління фінансів та бухгалтерського обліку Держветфітослужби Любов Моторнюк. – Якщо дохід установи протягом року більше, ніж 300 тисяч гривень, вона є платником ПДВ, якщо менший – ні. ПДВ становить 20%, відповідно, вартість ветеринарних послуг збільшується рівно на такий відсоток. Наприклад, вартість очисної клізми для тварини без ПДВ – 23,91 грн, з ПДВ – 28,69 гривень. Яка установа ветмедицини є платником ПДВ, можна дізнатися в районному чи обласному управлінні ветеринарної медицини.

Наталія Федорова

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.