Фенікс не втрачено

837.jpg

16/01/2013

Дуже прикро, що нині не можливо придбати насіння огірка Фенікс: він і не хворів, і родив аж до морозів, і ріс у мене під яблунею, залізаючи так високо по гілках, що огірки висіли поряд з яблуками. Тепер вирощую гібриди. Вони, звичайно, більш урожайні, але ж за смаком і простотою вирощування їх навіть порівнювати з Феніксом не хочу.

Валентина Забійворот, Сумська обл.

Як же ви помиляєтесь, шановна! Фенікс не втрачений, він існує, але вдосконалений, кращий за той, що був. Називається новий сорт Фенікс-плюс. Він має жіночий тип цвітіння, на центральному стеблі формується багато жіночих квіток і за рахунок цього урожайність сорту практично не відрізняється від гібридних огірків. Шкірочка в нового Фенікса ніжна. Плід не гіркий, родить також до заморозків, бо стійкий до хвороб. Одним словом – той самий Фенікс, тільки ще кращий.
На жаль, у торгівлі зустрічається чимало фальсифікованого насіння під популярною назвою Фенікс-плюс: у пакетиках може бути будь-який сорт і тоді на вас чекатиме розчарування. Тож, якщо у вас є можливість попросити когось із родичів чи знайомих придбати насіння в Росії, де й народився цей сорт, то гарантій буде більше.

Лариса Овчаренко

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.