Результат розіграшу серед передплатників

IMG_site.jpg

07/12/2012

Виграний телевізор дивитимуться на Сумщині

Сьомого грудня в редакції проведено розіграш передплатних квитанцій на газету «Рідне село», які були надіслані на нашу адресу. Переможцем стала жителька с. Галаївець Липодолинського району Сумської області Похитун Марія Трохимівна.
Участь у розіграші взяли 161 читач. Як і торік, коли ми розігрували фотоапарат, кожна квитанція була згорнута в рулончик і перетягнута гумовою резинкою. Надіслані оригінали квитанцій, які відрізняються від ксерокопій за кольором, були додатково загорнуті у білий папірець – щоб усі учасники знаходилися у однакових умовах.
Головний редактор газети Олена Сухорукова перемішала всі рулончики на письмовому столі та один за одним вибрала з купи десять штук, які були покладені у прозору скриньку. Потім з них вона обрала одну, яка і стала переможницею.
Ми зателефонували власниці новенького телевізора Тетяні Трохимівні та привітали її з перемогою. Жінка довго не могла повірити в удачу. Можливо, остаточно переконати її зможе лише сам телевізор. Ще до Нового року редакція планує вручити його жительці с. Галаївець, а в найближчому номері розмістити фото цієї події.
Дякуємо всім, хто передплатив «Рідне село» на 2013 рік, грав з нами та готовий взяти участь у нових конкурсах!Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.