Вихід у єдиний інформпростір

vassr9-1200.jpg

14/11/2012

У жовтні представники виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР) з робочим візитом відвідали кілька міст Західної України.
У порядку денному – питання розбудови регіональних відділень ВАССР у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Чернівецькій, Закарпатській областях. Делегація зустрілася з керівниками обласних та районних відділень ВАССР, журналістами місцевих ЗМІ. Окреслено коло поточних і перспективних завдань.
– У структурі Асоціації сьогодні 25 регіональних відділень, на їхній базі триває створення виконавчих дирекцій. Крім того, в кожній області організовано по 20 і більше районних відділень, – поінформував присутніх заступник голови ВАССР по зв’язках з громадськістю та міжнародними організаціями Вадим Савченко.
– Створена система, – зазначив він, – має працювати, як добре налагоджений механізм. Але це можливо лише за умов, що в регіонах розвитком сіл і селищ займатимуться небайдужі люди, що центр постійно отримуватиме з усюди пропозиції.
За словами заступника голови ВАССР по роботі з регіональними відділеннями Валерія Ляшенка, Асоціація має всі інструменти, за допомогою яких можлива ефективна комунікація.
Вже сьогодні організовуються обмін досвідом керівників сільських і селищних рад та навчання керівників органів місцевого самоврядування, обговорюються законопроекти щодо самоврядування і розвитку територій. ВАССР готує до друку «Вісник Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад», серію видань «Кращі практики розвитку сільських територій», до створення яких залучені регіональні ЗМІ. У 2013 році через інтернет-ресурс планується створити єдиний інформаційний простір, де кожна сільська та селищна рада отримає свій майданчик для презентації здобутків територіальної громади, зможе висловити власну і колегіальну не заангажовану думку щодо актуальних та злободенних тем.

Наталя Ключник

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.