Академія Лідерства

vassr9-1200.jpg

14/11/2012

До уваги керівників регіональних відділень ВАССР, сільських та селищних голів!

Академія Лідерства Ради Європи 2013 відкриває для вас двері.
Академія лідерства – це складова Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Вона складається з трьох інтенсивних тренінгів (протягом року), які проводяться міжнародними та українськими експертами і базуються на командній роботі, прикладах, рольових іграх.
Тематика занять, які успішно проводяться у 12 країнах Європи, передбачає розвиток навичок особистого лідерства, стратегічного мислення, самооцінки, управління конфліктами, майстерності ведення переговорів, а також міжмуніципальне співробітництво, співпрацю з неурядовими організаціями тощо.
Щоб долучитися до Академії Лідерства-2013, треба пройти конкурсний відбір. Для цього направте офіційну заявку на участь за підписом сільського або селищного голови на ім’я керівника програми в Україні Наталії Старостенко. Заявки приймаються до 1 грудня 2012 року на електронну пошту: natalia.starostenko@coe.int або за адресою: Рада Європи в Україні, бізнес-центр «Іллінський», вул. Іллінська, 8, під’їзд 7, поверх 6, м. Київ, 04070. Телефон для довідок: (044)303-99-16.
Перша сесія циклу відбудеться в березні 2013 року. Всі видатки на навчання, проїзд, проживання та харчування фінансуються Радою Європи.

Микола Фурсенко, голова ВАССР:
– Вирішувати проблеми сільських територій здатен тільки той, хто зуміє згуртувати свою громаду, організовувати роботу команди, активізувати взаємодію з усіма зацікавленими сторонами, вмотивовано аргументувати необхідність змін і прокласти до них реальний шлях.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.