Дотації за доїльні апарати отримають усі

11-2.jpg

14/11/2012

Ви є фізичною особою? Маєте три і більше ідентифікованих та зареєстрованих корів? Зібрали документи на компенсацію вартості доїльного апарату, але маєте сумніви, що не встигнете її отримати? Не варто, і ось із яких причин.

Перш за все треба знати, що програма не має терміну дії, а виплати залежать лише від її фінансування. Оскільки цього року кошти передбачені, є сенс подавати документи.
Якщо документи будуть подані до 1 листопада чи 1 грудня поточного року, ви вже є учасником програми 2012 року. Відшкодування витрат на установку індивідуального доїння також можуть отримати фізичні особи, які придбали її у 2011 році.
І ще раз нагадаємо умови дотації щодо придбання доїльних апаратів.

Установка має бути вітчизняного виробництва. Інформація про це повинна міститися у технічній документації до неї. Але, щоб не помилитися, чи в того виробника ви купуєте апарат, і гарантовано отримати компенсацію, про виробника краще розпитати в районному управлінні агропромислового розвитку, куди ви будете подавати пакет документів. Бо не всі установки, зібрані в Україні, вважаються установками вітчизняного виробництва (приміром, усі комплектуючі можуть бути імпортні, до того ж сумнівної якості).

Спитайте у продавця про сертифікат відповідності та додайте його до технічної документації.

Зверніть увагу й на термін експлуатації установки. Чому це важливо? А тому, що доки він триває, ви не маєте права на відшкодування ще одної установки за тих самих умов. Крім того, якщо ви продасте установку до закінчення терміну її експлуатації, то маєте повернути бюджетні кошти.

Вартість установки може бути будь-якою, проте відшкодування здійснюється у межах 5000 гривень за одиницю. Тобто, якщо вартість установки нижча за вказану, будуть компенсовані всі ваші витрати, якщо вища, – лише частина.

Документи подаються у районне управління агропромислового розвитку. Це мають бути: довідка про кількість корів, видана сільською, селищною чи міською радою; копії паспортів худоби та ветеринарних карток до паспортів; витяг з Єдиного державного реєстру тварин (при великій кількості корів); копії платіжних документів та технічної документації на установку індивідуального доїння; копії паспорта та ідентифікаційного номера фізичної особи, яка хоче отримати компенсацію; довідка про відкриття поточного рахунку в банку.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.