Тепер ми, як міські

3-1.jpg

24/10/2012

На свято Покрови дітлахи сіл Боївської сільської ради отримали чудовий подарунок, про який, мабуть, мріяли довгі роки їхні батьки, а то ще й бабусі з дідусями, – ігровий майданчик для малечі. Точніше, справжнє містечко. Такий собі затишний куточок радості і здоров’я, де кожному знайдеться справа до душі або за інтересом. Каруселі, гірки, гойдалки, пісочниця...
За словами Боївського сільського голови М.С. Чеграхчі, сільрада подала на конкурс в область проект і виграла його. Обласна рада підтримала ідею і на реалізацію цього соціального проекту виділила 75 тис. гривень. Ще 25 тисяч знайшли для діточок голова опікунської ради Боївського Свято-Покровського храму та заступник гендиректора Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча. На огорожу нашкребли по засіках у сільському бюджеті. Будували на совість. Щоб дітям було зручно і безпечно грати, майданчик засипали 30 тоннами піску.
Красивою й урочистою видалася церемонія відкриття «Покровського містечка» – з добрими словами, піснями у виконанні хору духовної музики «Лоретто» Маріупольського музучилища. Щойно перерізали стрічку, діти з батьками поспішили на майданчик.
– У мене п’ятеро онуків, і всі живуть у Бойовому, – поділилася з нами враженнями одна з бабусь. – Раніше ми їздили в Маріуполь і тільки мріяли про те, щоб наші діти могли гратися, як міські. Тепер у нас є власний майданчик.

Тетяна Сергієнко
Надіслано на конкурс ЗМІ

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.