Миргородські свині під загрозою зникнення

pig-1.jpg

Павло Ващенко (на фото), старший науковий співробітник лабораторії селекції Полтавського інституту свинарства та агропромислового виробництва Національної академії наук України, показує одну з 6 свиноматок миргородської поради. Ще є 2 кнурі та 4 поросят. Це все, що залишилося з племінного стада породи. Решту наприкінці літа знищили через африканську чуму свиней. Хвороба дісталася до дослідного господарства Інституту свинарства.

– Було 150 свиноматок миргородської породи, 10 кнурів і молодняк поросят. Усіх їх ліквідували. Із тих 6 льох і 2 кнурів, які вціліли при науково-виробничому відділі інституту, відновити породу неможливо. Тварини споріднені, і при паруванні втрачатимуться генетичні ознаки породи, – пояснює Павло Ващенко. – Зараз дуже висока загроза зникнення свиней миргородської породи.

Щоб відновити породу, яка опинилася на межі зникнення, науковці інституту планують викупляти в людей свиней миргородської породи. Це свині з чорно-рябим забарвленням. Якщо за зовнішніми ознаками тварина відповідатиме породі, фахівці інституту для підтвердження породи проведуть аналіз ДНК.

– Статистики щодо миргородської породи в приватних господарствах, щоб звертатися з пропозицією викупу, у нас немає. Але приблизно 10 голів є у фермерському господарстві «Світанок» Харківської області. Також плануємо використати сперму, що зберігається в банку генетичних ресурсів Інституту розведення і генетики. Нею запліднимо свиноматок, які збереглися. Так поступово сподіваємося відновити й розвести породу, – розповідає Павло Ващенко.

Миргородська порода свиней відрізняється підвищеним вмістом внутрішньом’язового жиру. За рахунок цього м’ясо соковите, м’яке, ніжне та калорійне. Загалом – це сальна порода свиней. 16 відсотків туші – сало. На час, коли породу виводили, стояло завдання створити саме сальну свиню. Ще одна унікальна особливість миргородської породи свиней у тому, що вона, порівняно з іншими, які розводять в Україні, добре пристосована до споживання грубих кормів. Також миргородську породу виводили з розрахунком, що її можна використовувати на пасовищах.

Наталія ОЧКАНЬ

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.