Монбельярдську породу корів вивели для виготовлення сиру

monbelyard.jpg

– Зять із заробітків привіз французьку корову. Чекала півроку мою Рижулю, – говорить Юлія Черкаська з міста Дубно Рівненської області. – Купив її на пару з кількома фермерами з нашої області. Мені вона якраз підходить, бо живу за рахунок продажу сиру. Як пояснили, монбельярдські корови й були для цього створені. Їхнє молоко має більше білка, ніж в інших корів. Робила аналіз, який показав 3,5 відсотка.

Породу корів монбельярд вивели у Франції. Селекціонери хотіли мати витривалу, невибагливу до годування худобу, яка швидко акліматизується до будь-якої погоди. Будь це холодна Європа чи спекотна Африка. 1889 року в Парижі на Всесвітній виставці відбулося офіційне визнання корови монбельярдської породи.

– Привезли мені її дворічною уже тільною. Розтелилася без проблем. Щоправда, довелося трохи потягнути теля за ноги. Вийшло чимале таке – 52 кілограми. Після отелу пройшло трохи більше півроку, а дала вже 4500 літрів молока жирністю до 4 відсотків. Хоча за документами за рік має бути 8 тисяч. До того ж доїться довго – 305-315 днів на рік, – продовжує жінка.
Корова набирає 600-700 кг, а бичок – 900-1200 кг. Тулуб виростає завдовжки майже 1,65 м. У тварин незалежно від статі велика голова, спина, потужний кістяк. Худоба в холці заввишки 135-140 см.

– Монбельярдів називають сирними голштинками. Такі ж добрі до молока, але вважаються вже елітною породою. Хоч і є основною породою Франції, але в Європі їх ще мало, – розповідає Юрій Олейников, ветеринар із міста Тисмениця Івано-Франківської області. – Корови ціняться за жирне молоко, а бички – за швидкий набір ваги. Ця порода, залежно від харчування, набирає 45 кілограмів щомісяця. Тому їх не продають у молочному віці. Вигідніше потримати хоча б із рік-два.

Монбельярдів можна вирізнити з-поміж інших порід за рожевими або кремовими смугами навколо очей і білим хвостом із пухнастим пензликом. Ноги і нижня частина тулуба теж такого кольору, а от верхня частина помаранчево-коричнева.
– Щоб не купувати цієї французької телички, корову місцевих порід злучають із монбельярдським бичком. Теля успадкує половину особливостей породи. А наступне покоління матиме аж 70 відсотків ознак породи. Так за п’ять поколінь народжуються корови вже чистої породи. Сперму монбельярдських бичків можна купити в інтернеті. Наприклад, у фірм німецького виробництва вона коштує від 160 гривень, французького – 200 гривень, – наводить приклад фахівець.

Корова монбельярдської породи може телитися і доїтися 15 років.
– Ця порода рідко хворіє, може перетравлювати навіть грубі корми, – продовжує ветеринар.

На зиму заготовляють корми з розрахунку, що на 100 кг живої маси нетелям давати 2 кг силосу та 1 кг сінажу. Для збагачення зимового раціону нетелів вітамінами й мікроелементами вводять борошно з хвої або сосни – по 0,7 кг на голову за добу. Як білкову підгодівлю використовують трав’яне борошно – 1,5-2 кг на голову за добу.

– За два тижні до отелення в раціоні збільшують кількість зерна, а за тиждень – зменшують соковиті корми. Зате дають бовтанку з вівсянки або пшеничних висівок. Розводять їх водою, щоб корова могла випити. Можна давати по кілограму на голову за добу, – радить ветеринар.

Марина БОНДАРЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.