Дрібні виноградарі не можуть продати врожай

grape.jpg

Спекотне літо стимулювало передчасний збір урожаю винограду. Завдяки сприятливій погоді та ранньому дозріванню цього року винороби почали його на 3 тижні раніше, ніж зазвичай.

– Цей рік непоганий для виноградарів. Зараз ми в процесі збирання сорту Аліготе і Шардоне. Дуже хороший виноград, тому цього року, щоб його не псувати комбайном, ми практично повністю, принаймні білі сорти, вирішили збирати вручну, – розповідає Олена Кобалева, керівник піар-відділу компанії «Коблево».

Господарство вже прибрало понад 217 га виноградників. У компанії відзначають, що врожайність цього року значно більша.
– Урожай дуже хороший. Наприклад, Шардоне в середньому становить 8-9,5 тонн із гектара. Це за середньої врожайності 6 тонн із такої площі, – додає Олена Кобалева.

«Виноробне господарство князя П.М. Трубецького», що на Херсонщині, також почало збирання врожаю винограду. Він триватиме до перших чисел жовтня. Майже одночасно із південними областями врожай винограду збирають і в західних регіонах країни. Там збирають до 10 тонн із гектара плантацій. Першим в урочищі Чизай, що поблизу міста Берегове Закарпатської області, достиг сорт Совіньйон Блан. Саме його розпочали збирати вручну в перші дні вересня.

– Сонце та інші умови унікального карпатського краю дозволили набрати винограду не лише потрібну цукристість, але й усіх інших необхідних кондиції, – уточнює Анатолій Полосков, генеральний директор виноробної компанії Шато Чизай. – Наші очікування виправдалися. Показники цього винограду значно кращі, ніж торік. Баланс цукристості й кислотності є оптимальним. Очікуємо із цього врожаю дуже смачне вино Совіньйон Блан.

Для полегшення роботи, обміну досвідом і практичними порадами в галузі виноградарі з’їхалися на виставку-конференцію «Золоте гроно України». Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською асоціацією економічного розвитку. У межах заходу 17 серпня пройшов конкурс «Диво-виноград», в якому взяло участь понад 30 виноградарів з усіх куточків України. Переможцем у номінації «Кращий зразок винограду за величиною і красою грона» став Володимир Кікабідзе із Запоріжжя. Він виростив гроно винограду сорту Дубовський рожевий вагою 3,4 кілограма. 2017 року переможцем цього конкурсу став миколаївський студент Руслан Панченко з гроном сорту Славута вагою майже 7 кг.

– З виноградом не треба робити якихось особливих маніпуляцій. Його треба просто любити. Сортів нових не створюю. Я любитель, який вирощує просто форми інших виноградарів. Маю 100 кущів суто для себе, – розповідає Володимир Кікабідзе із Запоріжжя. – Цей рік для виноградарів є обвальним. Такого вже давно не було. Багато ягід попсувалося через дощі. Ціна на ринку зберігається низькою.

За словами фахівця, у серпні була велика спека. У тіні було до 32-34 градусів. За таких температур не діяли препарати від грибкових захворювань. Тому надранні та ранні сорти не могли достигнути. А потім на початку серпня пішли зливи, це стало ще більше пошкоджувати ягоди.

– Виноград подешевшав порівняно з минулим роком удвічі. Якщо станом на 30 липня 2017 року вартіть винограду оцінювалася в 65 гривень за кілограм, то цьогоріч вартість знизилися до 30 гривень, – уточнив виноградар.

Ціни впали внаслідок сприятливої погоди не тільки влітку, а й навесні. Відсутність заморозків дозволила насадженням ввійти в активну фазу розвитку цвітіння без стресів і дати хороший урожай. Високі врожаї та обмежені терміни придатності спричинили перенасичення цим продуктом, що не могло не позначитися на цінах.

Цьогорічне «Золоте гроно» виявило низку проблем українського виноградарства. Наприклад, дрібні одноосібні господарства перебувають на любительському рівні, отримуючи мізерні прибутки, оскільки реалізують невеликі партії продукції, яка здебільшого не відповідає стандартам сучасних торговельних мереж.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.