Моркву на зиму вмочують у глину

kapusta123].jpg

Після збору врожаю постає питання зберігання. Овочі обов’язково потрібно просушити в тіні й перебрати. Надгнилі поширюватимуть бактерії й заражатимуть здорові коренеплоди. Якщо овоч призначений не для споживання, а на насіння, наприклад, картопля, то її залишають на озеленення на 12 днів. Це допомагає запобігати грибковим захворюванням.

– Найкращою температурою для довгого зберігання врожаю картоплі вважається +2-3 градуси тепла та вологість повітря від 85 до 90 відсотків, – розповідає Олександр Хомич, агроном із селища Селекційне Харківської області. – Не допускайте коливань температури. Якщо в приміщенні буде менше чотирьох градусів, то бульби втратять насіннєві властивості, а якщо більше – почне проростати.

На відміну від картоплі, яку просто закладають у засіки, моркву краще зберігати з перешаровуванням. Пересипати торфом чи піском. Насипають на дно, кладуть шар коренеплодів, потім знову 2 - 3 см піску чи торф. Ящики ставлять за 20 см від стіни. Розміщують їх один на одного штабелем висотою до 2 метрів.

– Вологість піску повинна бути такою, щоб при стисканні в руці з нього не стікала вода, але піщана грудочка зберігала форму. Пісок зменшує випаровування вологи з моркви, забезпечує рівномірну температуру, накопичує вуглекислий газ, який подовжує термін зберігання, ніби консервуючи її. Пісок захищає моркву від гнилі, – продовжує агроном.

По мірі висихання верхній шар піску Олександр Хомич радить обприскувати водою. На 100 кг моркви витрачається в середньому 3-4 відра піску. Замість піску часто беруть тирсу з ялинки чи сосни. У ній містяться фенольні речовини, які захищають моркву від гнилі. Зручно розфасовувати моркву в поліетиленові пакети по кілька кілограмів. Усередині утворюється конденсат, який зволожує овоч, поліетилен не дає йому в’янути. Навіть якщо плоди й почнуть гнити, то тільки в одному пакеті, а не всі запаси.

– Моркву можна занурити в глину, розведену водою до консистенції сметани. Потім овоч обсушують і складають в ящики на зберігання в погребі. Утворена глиняна оболонка захищає моркву від в’янення і хвороб, – радить чоловік. – Можна обсипати моркву розтовченою крейдою. На 10 кілограмів овочу потрібно 150 грамів крейди.

Збереження моркви також підтримує лушпиння з цибулі. Ним перешаровують овоч, щоб морквини не торкались одна одної.

– Що стосується зберігання цибулі, то для неї головне забезпечити стабільну й прохолодну температуру. Якщо вона буде занадто низькою, цибуля почне сохнути. Якщо високою – проростатиме й гнистиме, – пояснює Олександр Хомич.
Для цибулі не підходять поліетиленові пакети. У них збирається конденсат і врожай починає гнити. Найкраще зберігати розстеленою на горищі й накрити за настання морозів.

– Ідеальним сусідом на зиму для столового буряка є картопля. Він вбирає з неї вологу, а картопля захищається від зайвої вологості повітря. Урожай просто закладають у сусідні засіки або складають в ящики й засипають вологим піском, як моркву, – продовжує агроном.

Болгарський перець можна зберегти свіжим 2-3 місяці. Для цього не треба його зривати недозрілим і класти в погреб. Він краще зберігається за кімнатної температури, але не на сонці. Для збереження пружності шкірки плоди обробляють олією й чекають висихання. Потім кладуть у холодильник.

На зріз винограду наколюють картоплю

Виноград гарно лежить до зими. Для цього має бути темне приміщення. На світлі в ягодах руйнуються цукор і кислоти. Підв’язують грона за ніжку на простягнутий дріт. При цьому грона не повинні торкатися один одного. Кінці зрізів лози можна обробити парафіном або наколоти на нього дрібну картоплину. Для зберігання в ящиках, їх застеляють папером і грона розкладають в один шар ніжками вгору.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.