Породу кіз підбирають за місцевим кліматом

kozy23.jpg

Парування кіз найкраще робити у вересні, бо тоді приплід буде в кінці зими. Кози виношують потомство п’ять місяців. Козенята, народжені в цей час, найрозвиненіші й до першої трави вже зміцніють.

– Коза – особлива тварина. Проблем із нею мало, головне знати, як до неї підійти, – розповідає Андрій Маслюк, завідувач лабораторії селекції овець і кіз Інституту тваринництва «Асканія-Нова». – Не треба поспішати спаровувати молодняк. Приступати можна, коли вони досягли 60-70 відсотків живої маси батьків. Приблизно 38 кг, якщо мати важила 60 кг. Якщо зробити це передчасно, тварина так і залишиться малою і не буде дуже продуктивною. Їй має бути не менше 9 місяців. Самки не мають стояти разом із самцями. Інакше буде раннє спаровування.

Восени перед осіменінням радить козі розчистити та обрізати копита. Без цього вони відростають, ламаються, заводиться копитна гниль і псується постава. Козі стає важко ходити, вона не зможе повноцінно їсти. Якщо ж заведеться гниль, то може перейти на всю ногу, і тварина кульгатиме. Це схоже з людськими нігтями, якщо їх не підстригати, то вони впиваються в шкіру, чіпляються і всіляко заважають своєму власникові.

– Якщо зробити це пізніше, коза зазнає стресу. Краще не турбувати самок, коли ті виношують козенят, щоб не нашкодити приплоду. До того ж треба встигнути, поки стоїть суха погода. Як підуть дощі, коза ступатиме розчищеними копитами в болото й може виникати інфекція, – застерігає чоловік.

Зробити це можна без ветеринара спеціальними ножицями або й секатором. Нічим не обробляє, хіба що поливає йодом або дьогтьом, якщо десь виступить кров.

– Дату осіменіння треба знати на зубок. Від цього залежить термін запуску кози. Тому кіз не можна тримати разом із цапами, а то не зогледишся, а коза вже покрита. Як же тоді знати, коли запускати. Оптимальним для цього є період за два місяці до окоту. Котяться приблизно на 150 день. Хоча вони, на відміну від овець, непередбачувані. У них дата трохи може «стрибати». Козеня має випити 80-100 літрів молока. Інакше з нього не вийде хороша коза через брак молочного жиру, – вчить науковець.

Через багатоплідність коза виснажується й може падати на ноги. Щоб цього уникнути, треба правильно її годувати і запускати. Протягом тижня виключити з раціону зерно і буряки. Має їсти тільки сіно. Робити це поступово, щоб не порушити мікрофлору кишечника. Ці правила стосуються не тільки місцевих порід кіз, а й привезених з Європи. В Україні немає інституту з виведення нових порід кіз. Науковим забезпеченням цієї галузі займається господарство «Асканія-Нова». У співпраці з місцевими фермерами займаються поліпшенням порід. Найчастіше це відбувається під час поглинального схрещування. Коли місцевих кіз покривають самцями привезених порід.

– Наприклад, зараз популярними є зааненські кози, за високі надої та велику вагу. Проте ця порода не пристосована до українських умов утримання, тому багато хто з них гине. Вони виведені для альпійських пасовищ і вимагають високозбалансованої годівлі. У селян не завжди є можливість заготовити багато дуже якісного сіна та люцерни. Дешевше та надійніше спарувати їх із тваринами місцевих порід. Тоді будуть менші збитки для людських гаманців, – розповідає Андрій Маслюк.

Для Лісостепу та Полісся підходять усі породи кіз. На заболочених місцевостях краще заводити тогенбурзьку породу. У перший рік така коза дає до 500 літрів молока й поступово збільшується до тисячі. Наприклад, молочна корова, дає за рік близько 3000 л. Для гірських районів сходу підійде альпійська порода, яку називають сирною. Її молоко найпридатніше для вироблення цього продукту. У південних областях найкраще заводити англо-нубійську, яка найкраще пристосована до спекотного клімату. У неї горбатий ніс і висячі вуха. У козлів великі роги. У кіз вони або маленькі, або взагалі відсутні. За добу доросла коза цієї породи дає 4-5 л молока з жирністю майже 5 відсотків.

– Важко перевірити будь-яку породу по козлові, бо бувають рогаті чи безрогі. Легше визначити її по козі, коли вона доїться. Молочне дзеркало допомагає визначити, чи продуктивною буде коза. Це задня частина вимені, яка показує висоту його прикріплення. Дзеркало має бути біля сідничних горбів. Якщо воно починається між ногами і вим’я виглядає висячим, – така коза не дасть багато молока, – уточнює експерт.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.