Салат дає прибуток за місяць

salads1.jpg

– Гроші на бізнес позичив у кума, то він уже рік зі мною не розмовляє. Бачить, що справа вийшла успішною й жалкує, що дав без відсотків, – розповідає Олексій Дуда з міста Городенка Івано-Франківської області.

Чоловік вирощує на продаж салат. Найбільші заробітки восени й узимку. Тоді зелень неможливо виростити на городі.

– Для цього бізнесу не потрібно особливих знань. Засіяв город у 30 соток салатом. Перший прибуток отримав уже через місяць. Ціна різних видів салату коливається від 30-50 гривень за кілограм. Насіння салату закупив на 5 тисяч гривень. Вибрав сорти Афіціон, Алеппо та Платінас, – ділиться чоловік.

Для постійного врожаю засіває ділянку не відразу всю, а частинами, раз на два тижні. Так виходить безперервний конвеєр отримання продукції на продаж. Збирає врожай через 30-35 днів після висіву. Із квадратного метра має 2,5-3 кг салату.

– Щоб справа стала бізнесом, а не підробітком, поставив на городі теплицю. Тепер не залежу від пори року й примх погоди. Наші клієнти знають, що впродовж року завжди однакова якість. Неважливо, зима це чи весна. Вони отримають той самий салат, – продовжує чоловік.
Щоб не витрачатися на готову теплицю, звів її сам. Зробив дерев’яний каркас, який дає додаткове тепло. Вкрив його морозостійкою, дуже щільною плівкою, яка може мати внутрішній і зовнішній шари. Усередині обладнав полички, на яких стоять ящики із салатом.

– Зелень росте на ґрунті, але його не видно. Уся справа в дотриманні техніки суха гідропоніка, за якої салат плаває на воді. Створюється повітряна камера між корінням рослини та листям. У такому середовищі рослина швидше наростає та менше хворіє, – уточнює господар.

У спеціальних пінопластових лотках розміром 60 на 40 см робить 24 ямки для торфу. У них сіє насіння в гранулах і залишає на 48 годин для пророщування в приміщенні з температурою 20 градусів. Коли салат проростає, лотки ставить у тазики з водою на 21 день. Рослина вбирає води стільки, скільки потрібно. Вона не проникає далі в землю, як при вирощуванні на городі.

– Стараюся отримувати максимальний урожай із кожного квадратного метра. Хоча ризиків у такого бізнесу дуже багато. Це й погода, і шкідники. Зелень дуже швидко накопичує нітрати, тому з живленням потрібно бути дуже обережним. Щоб салат довше залишався свіжим, його не зрізую, а пакую разом із торф’яною масою. Зелень у горщику красиво виглядає й коштує дорожче, ніж зелень у пучку, за тих же ваги та об’єму, – розповідає Олексій Дуда.

Радить перед початком такого бізнесу вивчити ринок і продумати шляхи збуту. Поставляє продукцію на ринок і кафе, які доставляють обіди для офісних працівників. За стабільних продажів і дотримання технології вирощування в теплиці окупається за 2-3 роки. Скоротити цей термін можна за рахунок використання сонячних батарей замість дорогого газу. Але встановлення відразу здорожчує проект мінімум у 1,5 раза. Хоча потім він окуповується швидше.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.