Качки муларди їдять мух і дріжджі

kachka09.jpg

– Завела на подвір’ї хижаків, що навіть горобці бояться сюди ступити. Вирощую качок французької породи муларди. Наділив мене ними зять. Він кухар і замість того, щоб купувати заморську гусячу печінку на якусь там фуа-гру, бере цю. Воно й не дивно, бо наростає майже кілограм, – розповідає Любов Гнатюк із села Юрченкове Чугуївського району Харківської області. – Це всеїдні птахи, які навіть мух усіх повиловлювали з літньої кухні, коли жили в клітці під час похолодання.

За два місяці качки муларди виростають до 4 кг. А ще за два – то всі 5,5 кг. М’ясо мулардів не має специфічного присмаку та нежирне, як у звичайних качок. Темно-червоного кольору, що на вигляд і смак нагадує яловичину. Ця птиця не хворіє, швидко адаптується до умов середовища та швидко росте. Мають біле тіло з чорними плямами на голові та спині. Дзьоб невеликий і з гострим кінцем, як у гуски. На неї також схожі й довгою шиєю. В одній клітці тримає не більше шести самок і одного самця.

– На розведення цих качок не залишаю. Після такого схрещування самки не можуть давати потомство, бо їх перед цим стерилізували. У них яйця виходять незаплідненими, – продовжує господиня.
Вирощувати каченят-мулардів нескладно. Вони спокійні, некрикливі та охайні. У перші дні життя молодняк годує тертим вареним яйцем, подрібненим зерном та травою. Через тиждень-два підмішує давленої вареної картоплі та м’якого сиру.

– Не сиплю птиці ніяких добавок. Вони в мене ростуть на пекарських дріжджах. Даю не більше грама на одне пташеня. Із двомісячного віку ставлю качкам миску з подрібненою крейдою, черепашками та яєчною шкаралупою. Вони покращують травлення птиці, – розповідає Любов Гнатюк.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.