Корейські свині не бояться хвороб

photo_2018-08-09_14-08-33 (2).jpg

– Літо для корейських свиней – це рай. Зелені та овочів повний город. Пасуться в мене на травнику, як корови. Тільки дають не молоко, а м’ясце. У них відростає таке велике черевце, що ж по землі волочиться, – розказує Юлія Пасічна із міста Снігурівка Миколаївської області. – Із ними й хлів став чистішим. Вони не роблять безлад, як інші породи. Не гризуть підлогу, не риють окопи. Зазвичай корейські свині ростуть невеликі, до 50 кілограмів. Я свої злучила з мангалами, то вимахали по 110-120 кілограмів. На відгодівлю пішло 10 місяців.

Господиня купила одну корейську свиню й злучила її вже вдома з тими самцям, які були. Корейка виявилася дуже гарною матір’ю. Сама опоросилася й добре годувала поросят. Корейські свині – інша порода, це не в’єтнамські. Вони мають коротші тіло та п’ятачок, ніж у звичайних свиней. Воно покрите густою шерстю, переважно чорного кольору.

– Маю зараз три кабанчики, які схожі на качани кукурудзи. Довгенькі такі й чорні. «Хлопців» не називаю, щоб не прив’язуватися душею. Тоді буде жаль продавати. Називаю просто піонерами. Із березня наросло на них уже 30 кілограмів. Вони невибагливі до їжі й швидко набирають вагу. Вони в мене хоч і спокійні, але, про всякий випадок, ставлю корито посеред клітки. Не тулю в кутку, бо тоді свині починають битися й калічитися, – продовжує господиня.
Улітку їдять практично одну траву, а взимку – сіно й солому. Для отримання мінералів і поживних речовин додають зернові суміші, жолуді та терті овочі. Вони прискорюють ріст і набір ваги.

– Їдять усе підряд: яблука, груші, люцерну, бур’яни. Вони в мене не розпанькані пареною дертю. Навіть картоплю не варю, а сиру кидаю. Сіно й солому трублять на ура. Їм не треба перти вагон дерті та насіння кукурудзи, бо тварина тоді зажирується. Сало буде десь завширшки 6-7 сантиметрів. Я даю більше зелені, гарбузів, буряків, то наростає більше м’яса. Воно ж у них ще й дієтичне, – уточнює Юлія Пасічна.

До парування корейські свині готові з 8-місячного віку. За раз народжується близько 10 поросят, а то й більше. Одна свиноматка за рік може опороситися двічі, народивши 20-25 поросят.

– Вони витриваліші до хвороб. Якщо решта українських порід повально хворіють, то для корейців це рідкість, – розповідає Віктор Тарасов, ветеринар із селища міського типу Нова Ушиця Хмельницької області. – Корейських свиней часто плутають із в’єтнамськими. Але ті менші, важать близько 80 кг. І м’ясо в них жорстке, важко пережовувати.

Після покупки радить їх вимити теплою водою з милом. Витерти та поселити в теплому хліві. Годувати їх потрібно тричі на день різними мішанками з ячмінної, кукурудзяної, пшеничної дерті з додаванням води та молока 1 до 1. Крім цього, згодовувати їм гарбузи, столові та кормові буряки, кабачки, траву, сіно.

– Головне слідкувати, щоб свині не переїдали. Вони, як корови, часто заковтують більше їжі, а потім лежать і пережовують, – говорить спеціаліст.
Чим старшою стає свиноматка, тим здоровіших поросят народжує. Тому не треба поспішати злучати незміцнілих тварин. Радить свинку від хряка відсадити у віці двох місяців, щоб не встигла настати статева зрілість. Тоді буде важко підсікти, коли вона побігає. Період поросності триває в середньому 112-118 днів. За п’ять днів до опоросу треба стежити за свинкою особливо пильно. За одну добу до цього в сосках свині з’являється молоко. За п’ять годин до опоросу вона починає брати в зуби сіно або солому й моститься в кубло.

– Якщо купувати травоїдних свиней для розплоду, бажано брати старшого кнурика й меншу свинку. У них швидко настає статева зрілість. Тому вже наступного року в пари будуть поросята, – уточнює Віктор Тарасов.
Зими корейські свині не бояться, бо тіло обростає густою шерстю. На літо її меншає, бо свині линяють. На зиму травоїдним свиням заготовлюють сіно. До висушеної трави додають суху кропиву. Її запарюють, щоб була м’якою й соковитою.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.