Гектар шипшини дає півмільйона прибутку

images23.jpg

– Заробив на шипшині на машину. Не на нову, звичайно, але робочу. Тепер на базар у район їжджу як пан, – розповідає Юрій Осадчук із селища міського типу Іваничі Волинської області. – Додумався до цього, коли вирощував на продаж лікарську ромашку. Її треба більше на кілограм, а з шипшиною простіше. Росте й у дикій природі чимало, але не вистачає рук, щоб її зібрати. Мороки з нею мало, а заробіток хороший. Ціна на шипшину останнім часом підвищилася з 25 до 40 гривень за кілограм свіжої ягоди. Урожайність з одного куща становить 2-4 кілограми, тому навіть за мінімальної ціни дохід буде півмільйона.

Вирощування шипшини не витратне, її можна саджати на непридатних для землеробства землях, наприклад, на схилах. Закупив спочатку 3 тисячі саджанців, щоб засадити півгектара поля. Кожен по 20 грн. Це потягнуло на 60 тис. грн. Потім на таку ж площу розсадив живці, щоб заощадити. На посадку не дуже витрачався. Підсипав у землю піску, якого багато в кінці села. Вніс на ділянку перегній.

– Мусив ще цього року покропити кущі інсектоакарицидами від павутинного кліща. Інакше б мені весь урожай зіпсував, не було б що продавати, – уточнює чоловік.

Плодоносити рослини починають на третій рік із кінця серпня по вересень. Продає свіжу ягоду на заводи для виробництва соків і компотів. Решту сушить у сушарках і відвозить фармацевтичним компаніям, які роблять із них лікувальні чаї в упаковках і трав’яні збори. Так розходиться весь урожай.

– Пробував спочатку на базарі з вирощеною шипшиною стояти. Але там треба було припрошувати, щоб у мене її купили. Крупні постачальники самі швидко все забирають. Планую наступного року налагодити переробку шипшини на олію. Звісно, якщо знайду компаньйона собі. Кредит у банку не дають, а устаткування за щось треба ж купувати, – ділиться підприємець.
Збирає ягоди спеціальним пристосуванням у вигляді залізної прямокутної коробки, яка кріпиться на руку, як рукавиця. На її кінці гострі зуби, які крізь себе пропускають листя й затримують шипшину.

– Великі агрокомпанії більше заробляють на шипшині з одного гектара землі, завдяки тому, що в них усе механізовано. Так як у мене немає всіх тих машин, обходжуся своїми руками та родичів. Ми більше вкладаємо праці в землю, зате й менше витрачаємося.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.