Продаж елітних кроленят вигідніший за відгодівлю

rabbit.jpg

Олег Сисак із села Слобідка Козівського району Тернопільської області створив ферму племінних кролів. Вирощує їх не на забій, а на розведення. Така справа прибутковіша. Двомісячні кроленята продає по 900 грн. Робить це на виставках і через інтернет. Купують їх ті, хто тримає кролів на забій, для підсилення рентабельності простіших порід.

– Перед тим, як почати бізнес на кролях, треба визначитися, що з ними будете робити, і тоді буде ясно, що потрібно для старту й скільки треба в це вкласти грошей, – пояснює Олег Сисак. – Якщо тримати тварин 5-6 місяців, забити й продати тушкою, то це одне. Коли ж тримати тварину роками, то треба більше кліток і корму. Народжує кролиця тричі за рік. Стільки разів і продаватимете молодняк. За раз народжується в середньому 6-8 кроленят. Буває й більше.

Найдешевші сірі 2-3-місячні кроленята Олег Сисак продає по 500 гривень. За блакитні та жовті бере 900 гривень. Має 80 кролів двох порід – бельгійський велетень і віденський голубий. Кролі першої породи бувають чотирьох кольорів – сірі, блакитні, сіро-блакитні та жовті. Жовтих кролів цього року привіз із Голландії.

– Крім Голландії, ще купую кролів у Німеччині, коли їжджу до знайомих, – розповідає підприємець. – Кролями там займаються на вищому рівні, ніж в Україні. У цьому допомагає держава. Надає кредити, щоб заохотити людей до професійного росту.

Свій професіоналізм у розведені й вирощуванні елітних порід кролів Олег Сисак здобував сам. Навчався з книжок та інтернету. Підприємець сам собі й директор, і бухгалтер, і продавець-консультант. Коли кролі хворіють, телефонує до знайомих ветеринарів чи таких же фермерів. Також сам вакцинує тварин.

– Без вакцинації кролів вони хворітимуть, а отже, на них і не заробиш. Починаючи з 45-го дня життя і кожних три чи шість місяців роблю сам щеплення від основних кролячих недуг: міксоматозу та «геморагічки». Цього ніде не вчився. Просто довелося набити руку, щоб мати здорових тварин. Двічі на рік – восени й навесні – дезінфікую клітки спеціальними препаратами, які вбивають бактерії та віруси. При цьому вони мають не шкодити кролям, – розповідає власник. – Догляд за іноземними кролями не відрізняється від українських порід. Така справа не тільки затратна, а й нервова.
Годує кролів сіном із люцерни й конюшини, зерносумішшю, до складу якої входить ячмінь, овес, пшениця, кукурудза і соняшник. Щоб не витрачати гроші на закупку кормів, також вирощує їх сам. Тримає в клітках на вулиці. Із похолоданням переносить у хлів.

– Для початку бізнесу потрібно витратитися на клітки, закупівлю добавок до кормів, вакцини та самих тварин. Якщо кролі житимуть у приміщенні, то треба облаштувати вентиляцію. А це також затрати, – уточнює чоловік. – Щоб зменшити їх і додати кролям комфорту в спеку, кладу в клітку півторалітрову пластикову пляшку із замороженою водою.

Щоб не заплутатися, де яка тварина, не називає їх, а клеймує. Вішає на праве вухо кліпсу з номером, як у корови. Це обов’язкова умова для членів Ужгородського клубу кролівників. В Україні таких є чотири. Вони збираються на щорічній виставці 24 листопада в Ужгороді. Там представляють кроликів європейським суддям, які виставляють їм бали. Наступного дня тварин уже можуть побачити звичайні відвідувачі.

– Люди туди приходять як у зоопарк. Хтось купити, а хтось просто погладити чи сфотографуватися. Чим більше балів набрала тварина, тим дорожче її можна продати, – наголошує кролівник.

Марина Бондаренко

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.