Цієї осені морква буде найдорожчим овочем

Петро Коваль разом із батьком Олександром оглядають свою плантацію моркви

Сергій Вашестюк, сільський голова села Жиричі Ратнівського району Волинської області, перевіряє цьогорічний урожай моркви на своєму полі. Засіяв овочем 25 соток. Його односельці сіють її і по 50 соток і навіть по гектару.

– Усе село взялося вирощувати моркву, бо вона тут росте краще за картоплю. І ціна стояла висока. Наприклад, 2010 року оптовики за кілограм овочу платили нам вісім гривень за кілограм і долар був по вісім. Зараз такої ціни немає. Торік здавали по дві гривні за кіло. Хоча цього року по всій Україні морква мало в кого вродила. Може, і вартість підніметься, – сподівається Сергій Вашестюк, голова села Жиричі.

Масово сіяти моркву в Жиричах селяни почали ще 20 років тому. Змусило безробіття. Продають зібраний урожай оптовикам з півдня України. Вони й виставляють ціну. Місцеве фермерське господарство «Промінь» здає моркву в мережі супермаркетів. Там її ціна цього літа доходила до 40 гривень за кіло.

– Цьогорічну ціну на моркву встановили не штучно. Мало хто може домовитися віч-на-віч, що там уже говорити про всіх виробників моркви. Вартість, скоріше, продиктувала погода. Спочатку була посуха, а потім поля залило дощами, – каже Петро Коваль, виконувач обов’язків директора селянсько-фермерського господарства «Промінь».

Фермери кажуть, що таких високих цін на продукцію вони не пам’ятають. Рік тому, коли морква також вважалася досить дорогою, її ціна була майже вдвічі нижчою, ніж цього року.

– Я не пророк, тому не можу передбачити ціну на осінній врожай. При її становленні велику роль грає стадний інстинкт. Люди роблять так як сусіди, – говорить підприємець.

Одноосібники не можуть тримати довго городину, бо не мають складів зі спеціальними холодильниками. Тому продають моркву оптовим скупщикам за те, що дають.

– Цього року морква стала делікатесом. Коштує дорожче, ніж банани. Навесні ціни на моркву були низькими, а від червня почали стрімко зростати, – розповів Олексій Дорошенко, гендиректор Української асоціації постачальників торгівельних мереж. – На ринку швидко закінчилися запаси старого врожаю. А новий цього року поганий. Погода зіпсувала ситуацію. Коли морква коштувала дешево, її купували більше і споживали більше. Фактично її швидше з’їли. Запасів старого врожаю на ринку не залишилося і не було перехідного періоду. Цьогорічна морква відразу злетіла в ціні й почала коштувати майже 30 гривень за кілограм, тобто 1 євро.

У селі Жиричі біля кожної хати зараз ставлять із десяток кагатів для моркви. Восени викопають і закладуть овоч на зиму, щоб навесні продати дорожче. Так із року в рік. Кожна сім’я займається морквяним бізнесом окремо. Гуртуватися не беруться. Насіння та речовини для обробки городини купують щоп’ятниці на місцевому базарі. Люди понесли затрати й не впевнені, що цього року зароблять на моркві, хоч на неї й рекордна ціна.

– Цього року морква погано посходила і не буде її стільки, як ті роки. Червень був дуже сухий, і городина погоріла. Яка змогла вижити, тепер стоїть затоплена, – пояснює Сергій Вашестюк, сільський голова Жиричів.
Господарство «Промінь» у Жиричах цього року засіяло морквою 12 гектарів землі. Для обробітку полів підприємство має три трактори, сівалки, котки, машини з причепами для навантаження моркви та наймає 25-30 місцевих жителів. Коли людей не вистачає, то доводиться й самому йти в поле та брати лопату. Конкуренції з місцевими селянами-одноосібниками не мають і також переймаються долею врожай.

– У травні, коли кропили моркву від бур’янів, спалили її. Норму речовини виміряли точно, але рівень гумусу в ґрунті був меншим трьох відсотків, і все пропало. Моркву пересіяли, але тоді почалася посуха. Щоб зменшити її шкоду, робили полив поля. Возили пушку, яка подавала воду через накручену котушку. Тоді почалися дощі, через які не можна було влізти в поле вчасно прокропити від грибків і хвороб, – розказує Петро Коваль, виконувач обов’язків директора селянсько-фермерського господарства «Промінь».

Щороку господарство оновлює технологію вирощування моркви. Вивчають досвід інших фермерів, які діляться ним в інтернеті.

– Морквою займатися вигідно. Це дуже вимогливий продукт. Через це мало хто за неї береться, отже, й конкурентів менше, – уточнює Петро Коваль.
Аналітики прогнозують, що вже за тиждень-два ціна на моркву почне падати. Очікують, що на ринку збільшиться пропозиція. Не тільки вітчизняного, а й імпортного овочу.

– В Україну скоро завезуть польську моркву, тому ціни знизяться. Але з осені знову почнуть зростати, – прогнозує Олексій Дорошенко, гендиректор Української асоціації постачальників торгівельних мереж.
На скільки зросте вартість моркви і якою буде її ціна взимку, аналітики прогнозувати не беруться. Лише зазначають, що вслід за морквою може піднятися й вартість цибулі.

– Із цибулею ситуація критична. Від дощів погано росла й почала підгнивати. Її погода вразила найбільше, – розповів Олександр Хорев, керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти». – Ціна на моркву поступово стабілізується. За серпень-вересень наросте, бо ж її посіяли більше, ніж планували. Якби дощова погода її не зіпсувала, то за нею взагалі був би рекорд.

Решта овочів борщового набору коштуватимуть стільки ж, як і торік. Столовий буряк, капуста та картопля суттєво не подорожчають.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.