Загорожі зі старого ліжка

zagorozha.jpg

Зі старого ліжка з панцерною сіткою можна збудувати клітку для молодняку кролів, птиці чи утримання перепілок. Для конструкції можна використати залишки пластикових труб чи дерев’яні рейки. Вони мають бути трохи довші за ліжко. Тоді сітку огорожі легко прикріпити й не буде спадати. Рейки кладуть на верхню перемичку бильця ліжка й закріплюють пластмасовими фіксаторами. Такі продають у будівельних магазинах. Залишається накинути на конструкцію цупку пластикову сітку для плетючих рослин і зафіксувати тими ж пластмасовими шпагатами. Для кролів таке накриття не підійде – перегризуть. Для них чи міцної конструкції краще взяти сітку-рабицю. З одного краю ліжка З одного краю ліжка прикріплюють годівниці. Корм птахам засипають через дірки сітки або піднявши її край. Для цього в одному місці сітку не фіксують, а кидають внахльост і прив’язують до бильця ліжка. Така конструкція вигідна тим, що не тільки швидко складається, а її легко перенести в затінок. Вона не потребує чищення, бо послід випадає через дірки сітки. Якщо вони великі й птиці незручно по ній ходити, можна простелити шматок ДСП, бляхи чи іншого матеріалу. Або ж встелити товстим шаром трави. Птиця її скубтиме й поступово втопче. Згодом додати свіжої.

Якщо бильця ліжка зіпсовані чи вони невисокі, в будівництві клітки можна використати лише частину із сіткою. У такому випадку зварюють між собою дві сітки, наче сторони рівнобедреного трикутника. Виходить конструкція, схожа на дах. По її боках, наче фронтонах даху, приварюють шматок сітки-рабиці чи ДСП. Виходить трикутний ковпак, яким накривають птицю на вигулі.

Сітку ліжка з великими отворами можна використати, роблячи годівницю для овець. У стіні стійла для худоби вбивають три металеві штирі на однаковій відстані. Відстань між крайніми має відповідати довжині сітки. Сітку піднімають і приварюють під нахилом так, щоб її паралельна сторона була впритул притиснута до стіни. Для міцності знизу теж фіксують на штирі. Таким чином сітка буде ніби відхилена від стіни. У цей проміжок вкидають сіно. Ви сота конструкції від підлоги має відповідати висоті вівці.

Ярослав СОЛОГУБ

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.