У серпні вдруге висаджують болгарський перець

039f00.jpg

– Доглядати за болгарським перцем почав, коли мама зламала ногу. Я на цьому не знаюся, але не хотів загубити те, над чим вона трудилася ще від зими. У неї там сортів мало не п’ятдесят, бо вирощує на продаж, – розповідає Максим Валевський із селища Компаніївка Кіровоградської області. – Так підсів на цю справу, що й собі взяв землю в оренду біля дачі й засадив перцем. У мене він родить до снігу, бо в серпні висаджую другу партію розсади на город. Сію для цього розсаду в червні. Ростиме й плодоноситиме до заморозків.

Насипає в ящик землю й склянку деревного попелу для підживлення. Сіє насіння не густо, а окремо одне від одного й накриває плівкою. Одноразові стакани не бере, бо вузькі й затримують ріст коренів. Від того розсада погано розвивається.

– На город висаджую через півтора місяця в шаховому порядку. Щоб тінь від верхівки однієї рослини падала на корінь другої. Перець любить, щоб «голова» була в теплі, а «ноги» в холоді, – уточнює господар.

Зверху перець мульчує скошеною травою. Корінці перебувають біля поверхні й зайве затінення тільки стимулює його ріст.

– Головне – не брати тирсу. Та ще й хвойну. Вона виділяє смоли, від яких перець чахне. Вони висмоктують азот із землі, і рослина не має сил нарощувати зелену масу й тим більше плоди, – продовжує чоловік.

Підживлює болгарський перець двічі за сезон – під час цвітіння й коли дає плоди. Перший раз підгодовує коров’яком або пташиним послідом, другий – суперфосфатом. Його бере 2 ст. л. на відро води. Додає 1 ч. л. сульфату калію і 1 ст. л. сечовини.

– Сію сорти крупного перцю, а не тих дрібних пацурків, що як тільки мало води, відразу зсихаються зсередини. Червоний сорт Марек F1 важить 250 г і має товсті стінки, що зручно для запікання та приготування свіжих салатів. Достигає за 70 днів. Жовтий сорт Бачата F1 схожий на куб і важить 350 г. Має неперевершений товарний вигляд завдяки приємно зеленому забарвленню плоду в момент дозрівання і насичено яскраво-жовтому в момент збору врожаю, – говорить Максим Валевський.

Маю на ділянці пекучий перець чилі та солодкий. Точніше, другий тільки схожий на нього. Називається він Капі F1. Має такий самий довгий стручок, але товстіший. Перець Чорний цукор за кольором нагадує баклажан, але темніший. Плоди продовгуваті, важать по 100-150 г. Кущ виростає до 70-80 см.

– Перець Чорний кінь мене ще жодного разу не підводив. Навіть у неврожайний рік давав з одного куща до 15 перчин. Щоб кущ не розчахнувся, підв’язую гілки до палиць. Здається, уся рослина всипана шоколадним печивом, – розповідає чоловік.

Круглий перець вирощує так само, як і решту видів. Вибирає сорт Ратунда, Скіф і Колобок. Кущ останнього виростає не більше 30 см заввишки, а перчини великі – до 160 г. Скіф відноситься до ранніх перців, бо дозріває за 105-110 днів. Плоди круглі й важать 150-220 г. Мають гладку шкірку та ніжну м’якоть.

– Коли побачив круглі перчини сорту Геліос та Золоте руно, подумав, що виросли лимони чи апельсини. Поки не взяв скуштувати, не міг повірити, що це перець. Зовні це круглий м’ячик вагою 100 г.

Ці сорти дозрівають за 110-120 днів. Кущ Геліос тягнеться вгору не вище 35 см, а Золоте руно – 50 см. У нього не тільки кущ вищий, а й перчини двічі важчі.

– Щоб не помилитися з насінням, заготовляю на наступний рік своє. Зриваю гарний стручок і кладу на підвіконня до повного дозрівання. Коли він поморщиться, вибираю насіння, але не промиваю. Підсушую й кладу в паперовий конверт до весни, – уточнює господар.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.