В Одеській області на плантаціях фундука засіють спори трюфелів

grybu.jpg

Олександр Джига в селі Василівка Тиврівського району Вінницької області створив ферму з вирощування трюфелів під назвою Sunberry Ukraine. Це гриби, які коштують 300 євро за кілограм. Чоловік для них відвів 1,5 га землі, яка дасть перший урожай через 4 роки. Бізнес підбив почати друг, мікробіолог Володя Білко. Розповів про найдорожчий гриб у світі, який вирощується в Італії, Франції й Америці. Виявилося, що це гриб «волове серце», яке з дитинства збирав у дубовому гаю.

– Я до останнього не знав, про які трюфелі йде мова, аж поки не почали вибирати – закуповувати гриб насінням або саджанцями. Люди постійно відрами збирали дорогоцінний гриб, навіть не здогадуючись, який це делікатес. Це все одно, що дати папуасу смартфон, а він почне цвяхи ним забивати. Так само ми з трюфелем. Ми його просто варили та думали, що це трішки краще за білий гриб, бо він хрумкіший і ароматніший. А його треба сирим їсти, – розповідає Олександр Джига.

Технологію продають за тисячі доларів

– Не знав, як вирощувати цей гриб. Італійська технологія коштує тисячі доларів. Тому узяв ґрунт у тому дубовому гаю, де збирав трюфелі. Порівняв із властивостями землі на своїй фермі та додав тих макро- та мікроелементів і хімічних сполук, яких бракувало. А способи, як правильно вирощувати дерева з трюфелем, знайшов у дореволюційній книзі 1812 року, – продовжує чоловік.

Є два варіанти створення трюфельної плантації. Перший полягає у висаджуванні «заражених» спорами трюфелів саджанців дерев у зволожений піщано-глинистий ґрунт, де багато сірки, заліза і кальцію. При другому способі спори гриба висаджуються на вже існуючі плантації дерев, які перед цим стерилізують і збагачують спеціальними мікроелементами.

– Щоб швидше отримати перший урожай цінних грибів, оптимальним варіантом буде знайти вже заражені спорами трюфеля плантації, закладені колись поміщиками. Цей гриб плодоносить на одній території більше 100 років. А от максимальний урожай трюфелів отримують через 20 років – близько 20 кг, а це 40 000 доларів із гектара на рік, – говорить Олександр Джига.

Аналіз ґрунту для грибів коштує 10 тисяч

Справу починали з нуля. Варто мати хоча б 1 га землі. Зробив аналіз ґрунту за 10 тисяч гривень. Стільки ж витратив на збалансування хімічного складу ґрунту. Один літр розчину зі спорами гриба купив за 1 тис. грн. Купив 200 саджанців ліщини та горіха пекана, які «заражені» спорами трюфелів. Один коштує 10 євро. Гектар найдешевших грибів принесе вже на десятий рік 1800 євро прибутку, а на двадцятий – 43 200 євро. Тобто виходить прибуток у розмірі 2160 євро на рік. Найдорожчий – п’ємонтський трюфель, який коштує від 2 тис. євро. За 20 років він дасть прибуток 17 тис. євро на рік з одного гектара. Плюс ще буде врожай горіха, у корінні якого ростуть трюфелі.

– Скільки б не було врожаю, продати його важко. Цей вид грибів занесений до Червоної книги. Для офіційних продажів необхідні зміни в законодавстві.

Тоді трюфелі можна буде продавати не тільки в Україні, але й експортувати до Європи. Не хочу працювати нелегально, тому домовився з італійцями, щоб вони продали нам свої дерева з трюфелями. Це дорого, але вся продукція буде сертифікована та матиме ліцензію для продажу, – говорить бізнесмен.

Європейці охоче купуватимуть українські трюфелі, бо після посухи в ЄС зменшилися врожаї делікатесу. В Україні гриб купують у ресторани. Трюфель вирощують ще і в Карпатах, на Закарпатті та Буковині.
– Плодові тіла гриба ростуть у землі, як картопля. Вони створюють зв’язок між своїм корінням і дерева. Так гриб отримує від рослин глюкозу, а їй взамін постачає необхідні поживні речовини та воду. Чорний і літній ростуть поряд із дубом, буком, ліщиною, а найдорожчий п’ємонтський – біля берези, тополі. З них гриб і вбирає запах. Дубовий запах приємніший, і більше людей люблять саме цей трюфель. Він дорожчий за той самий вид, який ріс на сосні. Бо той відганяє трохи каніфоллю, – уточнює фермер.

Трюфель підживлюють манкою та рисом

Гриби має шукати спеціально навчений собака. Олександр Джига його не купив через високу вартість. Пес 2-3 років коштує 3-6 тисяч євро. Довіряє своєму «набитому оку», що працює безвідмовно.
– Один гектар плантації трюфеля – з огорожею, крапельним зрошенням – десь сім тисяч євро. Тобто, коли вибирати – собачка чи плантація, краще плантація, – пояснює Олександр Джига.
Гриб не росте поодинці. Десь по шість штук, а найбільші трюфелі ховаються глибоко. Для отримання більшого врожаю Олександр повторює досвід японців – створення природного добрива. Манну кашу та рис змішує з водоростями, фруктозою, крохмалем і закопує в землю. Поступово там з’являється екосистема різних грибів, якими обробляє свої поля.

Олександр Джига переконаний, що в селі можна заробляти багато, якщо бути готовим вкладати гроші й ризикувати.

– Люди в селах розучилися самі мислити, щось самі створювати. Вони звикли робити все потроху і ніяк. Наприклад, вишні можна законсервувати з цукром, переробити на джем і продавати в інтернеті. Щоб якусь копійку мати. Але ні, ніхто не збирає. Продають як сировину, – жаліється підприємець.
Зараз чоловік домовився з двома господарствами, які на 300 гектарах вирощують фундук в Одеській області. Саме там планують вирощувати й трюфелі.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.