На Полтавщині зварять тисячу літрів борщу

2016-08-14_099.jpg

У селі Опішня Зіньківського району Полтавської області, на території садиби «Лялина світлиця», 11 серпня пройде міжнародний гастрономічний фестиваль «Борщик у глиняному горщику-2018». На ньому приготують 50 видів борщу. Проводиться фестиваль уже вп’яте. Заплановано їх усього десять, щороку збільшуючи кількість до 100 різновидів борщу в глиняному горщику.

На фестиваль приїде близько 30 господинь, які зготують кілька видів борщу. На дегустацію з’їдуться фахівці традиційної української кухні з Дніпропетровщини, Чернігівщини, Херсонщини, Черкащини, Житомирщини, Сумщини та Полтавщини. Фестиваль триватиме з 8 до 20 години. Дегустація для всіх охочих відбудеться о 13 годині.

– Суть фестивалю не кульмінація – дегустація страв, а процес їхнього приготування. Важливо популяризувати забуті старі секрети, які господині дізналися від матері, свекрухи чи бабусі. У кожної своя технологія. Наприклад, одна моркву нарізає, інша натирає, – розповідає Олена Щербань, організатор заходу, етнолог, керамолог, кандидат історичних наук. – Я 15 років життя присвятила докторській дисертації з дослідження культури харчування в глиняному посуді. Тому зібрала немало інформації в етнографічних експедиціях. Помітила відчутну різницю між галицьким і полтавським борщем. Перший є червонішим, бо в основі тільки столовий буряк, і він рідший. Полтавський має 12 інгредієнтів і виходить настільки густим, що аж ложка стоїть у мисці.

У кожного учасника будуть особливі добавки: спеціальне сало, суниці чи копчені груші. Додають також линки, в’юнки, раки та перепілки. На дегустаційний суд представлять як традиційні борщі, так і екзотичні різновиди. Будуть синій, білий і чорний, гуцульський і польський борщі. Окрім цього, можна буде скуштувати котяче сало, гречаники, студні, бублики, мандрики, книші, галушки, вареники, качану кашу, хлібну закваску, медяники, тертухи та інші смаколики.

– Дегустаційні горщики мають тільки три літри, яких на всіх не вистачить. Тому ми паралельно готуємо ще в казанах для гостей фестивалю, – продовжує етнолог.

За результатами дегустації визначать трьох найкращих господинь. Переможниці вручають мультиварку. За друге та третє місце дають макітру та глечики. Їх визначають самі гості, які голосують за господиню. Писатимуть її ім’я на своєму вхідному білетові. На фестивалі будуть майстер-класи з гончарства, виготовлення ляльок-мотанок, дідуха, качаної каші, латаних коржиків.

– Фішкою цього року буде поєднання весільних звичаїв сіл Опішня, Великі Будища та Велика Павлівка. Їхні представниці проведуть окремий епізод весілля. Наприклад, сватання, випікання короваю з піснями, наряджання нареченого та нареченої, яких виберуть із-поміж гостей, – анонсує Олена Щербань.

Наприкінці вечора гостей розважатиме харківський етнофолькгурт «Яри». Вхідний квиток коштуватиме 100 грн. Отримані гроші підуть у громадську організацію на розвиток зеленого туризму та облаштування восьми садиб, які входять у кластер.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.