Бетономішалку роблять із пральної машини

10-porady.jpg

Іван Нудищук із міста Канів Черкаської області зробив бетономішалку із пральної машини. Завдяки цьому переробив веранду в хаті. Не міг три роки за неї взятися, аж поки не треба було випробувати новий пристрій. Циліндрична пральна машина зручна для перемішування і вивантаження готового бетону. У кутках круглого баку не залишається невикористаного розчину.

– До такого пристрою додумався випадково. Хотів із гаража викидати пральну машину, щоб прохід не загороджувала. І тут у голову стрельнуло, а може, у щось її переробити, – розповідає Іван Нудищук. – На допомогу покликав кума. Він у мене більше рукастий. За що не візьметься, то все виходить.
Спочатку вийняли з пралки бак і двигун. Його електричні частини захищені від потрапляння випадкових частинок, що важливо для бетономішалки. Чоловіки взяли лише механізм, а пластиковий активатор відкрутили.

– Двигун має бути не менше 2 кВт. Тоді потягне мішати бетон у 200-літровій бочці, – уточнює чоловік. – Каркас на бетономішалку зварили з металевих обрізків. Але на 30-40 літрів бетону можна зробити і з дерев’яних брусів 10 на 10 сантиметрів і скріпити саморізами, – уточнює майстер.

Для металевої підставки зварили два трикутники з основою 60 см і бічними сторонами по 80 см. На верхні кути трикутників приварили по великій гайці. Протягнули через них трубу й запресували кінці. Так труба буде вільно обертатися на вершинах трикутників, з’єднуючи їх, але не вискакуючи. Трубу брали діаметром 30 мм, а отвір гайки має бути ширшим діаметра труби на 1 мм. Знизу рами закріпили вісь із колесами від старої тачки. Для цього арматуру з діаметром 45 мм обточили по краях і наділи колеса. Пересувний каркас готовий. Для його верхньої частини зварили драбину з двох рейок по 1,4 м і трьох щаблів по 40 см. Приварював їх на відстані 40 см один від одного. Потім знайшов на драбині середину й приварив до рухомої труби на основі конструкції.

– Кінці драбинки вільно піднімаються й опускаються. Це зручно для зливання бетону з бачка. Зробив у ньому отвір для закладання піску та щебеню. Вирізав квадрат зі стороною 40 сантиметрів. Зробив туди дверці й закріпив їх на шарніри до баку. Для герметичності приклеїв смужку гуми по периметру отвору. Щоб дверцята трималися, приварив до них дверний шпінгалет. Аби бетон не виливався з бачка при перемішуванні, ставлю заглушку на зливному отворі бачка, – продовжує Іван Нудищук.

Бак поклав на один кінець драбинки. Дно бака повинно дивитися на вершини трикутників. Із двох залізних смуг завширки 50 мм і завдовжки 90 см зігнув дві скоби. Вісь протянув через різьбу двигуна пральної машини так, щоб її кінець опинився в пральному баку на 5 см. Одягнув на кінець осі гайку. Просвердлив у центрі підстави кожної скоби отвір такого ж діаметру, як і вісь. Надягнув скоби на ту частину осі, яка розташована в пральному баку. Розсунув скоби так, щоб підстави їх були хрест-навхрест, одягнув на вісь гайку. Приварив її, щоб скоби не зіскочили з осі. На дно бака поклав вал. Він потрібен для передачі руху частин машини. Тоді приварив ручку для перекидання, заглушку і задній упор.

– Тепер із пральної машини треба зробити міксер. На різьбу, яка розташована всередині прального бака, гайками закріпив скоби, схожі на літеру П. Вони зроблені з металевої смуги із симетричними лопатями, повернутими під 90 градусів. Повинні бути розташовані симетрично, – говорить майстер.

Швидкість обертання забезпечує редуктор, який рухається завдяки проміжному валику, шківу-коліщатку та клиновидному ремінцю. Бере їх із цієї ж машини. Зі зворотного боку мотора в 4-х місцях закріпив корпус проміжного валика. Шків редуктора і шків мотора мають бути на одному рівні, щоб не перевантажити двигун.

– На цьому етапі перевіряю, як буде перемішуватися бетон. Брав у руку протилежний кінець осі, що розташована в баку, і прокручував, – продовжує господар.

Просвердлив отвори в куточку драбинки для кріпильних елементів, які утримуватимуть двигун. У корпусі двигуна є отвори для кріплень, їх потрібно поєднати з просвердленими отворами. Вставити в отвори болти й затягнути гайками. Двигун встановив на рамі так, щоб його шків не доходив до краю осі 2-3 см. Для з’єднування шківу з віссю використав фланець – плоске кільце або диск із рівномірно розташованими отворами для болтів, що слугує для міцного сполучення. На вісь одягнув шматок труби на 3,2 см, яка іншим кінцем накриває шків двигуна. Просвердлив отвори з двох боків, щоб пройти наскрізь через фланець і шків та через фланець і вісь. Протягнув крізь отвори болти і затягнув гайками.

– Лопаті, які раніше були кінцями скоб, мають обертатися по колу всередині баку. Для цього поставив їх замість активатора. Приварив симетрично, – уточнює чоловік. – Я не дуже знаюся в електриці. Кум встановив пакетний вимикач. Приєднав його за допомогою конденсатора, і мотор запрацював від розетки, – згадує Іван Нудищук. – Ввімкнули бетономішалку й почекали, щоб вона розігналася та набрала обороти. Має бути 30 за 1 хв. Тоді можна насипати цемент, пісок, щебінь, лити воду й черпати готовий бетон.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.