В Україні відновлюють ферми віслюків

Віслюки на фермі

Василь Романцов із села Заболотне Крижопільського району Вінницької області має чи не єдину в Україні ферму віслюків. Наприкінці червня цього року чоловік уклав контракт на поставку 200 тварин для створення ослячої ферми неподалік Києва.

– До мене приїхав власник агрохолдингу, представники банку та страхової компанії. Разом прорахували рентабельність ослячої ферми, – розповів Василь Романцов. – За попередніми намірами, на новоствореній фермі варитимуть сир з ослячого молока. Після двомісячного дозрівання в холодильнику він твердне, як пармезан.

Займатися цією справою надзвичайно вигідно. Кілограм сиру з ослячого молока коштує 1760 євро, а літр молока – 58 євро. Також із молока ослиць роблять мило для грецьких брендів. Сертифікат на його виготовлення коштує 100 тис. євро. Процедура отримання документа займає не менше десяти років. Відповідно таке мило є надзвичайно дорогим. Продають його у фірмових магазинах французьких виробників косметики. Шматок вагою 100 г продають за 150 євро. Така надзвичайно висока вартість зумовлена тим, що на його виготовлення потрібно 300 л молока. Для цього треба мати 10 дійних ослиць, які даватимуть по 3 л молока на добу. Таке затратне миловаріння виправдовує себе цілющими властивостями ослячого молока.

– Як директор вищого професійного училища №31, яке готує фахівців для аграрного сектору, поїхав у відрядження на французьку ослячу ферму. Там мене пригостили молоком і грамів 70 потрапило на руку. Втер його в шкіру. На ранок із рук зникли бородавки, – пригадує Василь Романцов. – Тоді я й зрозумів, наскільки це цікава справа. Вирішив розвести ферму віслюків при училищі.

Перших п’ять віслюків на ферму училища шість років тому привезли машиною з Туреччини. Тоді за кожного заплатили по 500 гривень. Зараз така тварина коштує близько 10 тис. грн. Згодом худобу привозили з Ірану, Болгарії, Криму, Болграда Одеської області. Зараз на фермі вже є 50 віслюків. Поступово молодняк постачатимуть на новостворену ферму віслюків поблизу Києва.

Власника та агрохолдинг, який відкриває в Україні ще одну ферму віслюків поблизу Києва, Василь Романцов не називає. Каже, що це комерційна таємниця, оскільки цей вид фермерства в Україні тільки починає набирати обертів.
– У мене ще замало самок, щоб одразу відвезти на ферму 200 голів молодняку. Це угода на перспективу. Контракт виконуватимемо поступово, – пояснює Василь Романцов.

Водночас купити віслюка неважко. Чимало тварин продають приватні особи через оголошення в інтернеті. Ціна коливається від 4 до 10 тисяч грн за особину. Люди тримають і купують віслюків, бо вони невибагливі й безпечніші ніж коні, та не менш працьовиті. Віслюки витривалі в роботі й здатні тягти воза з тонною вантажу чи нести 300-400 кг ваги на собі. До того ж вони спокійніші за коней. Менші й з ними легше й безпечніше впоратися. Немає небезпеки, що пацнуть ногою. Вони прив’язуються до господарів і можуть ходити за ними по двору, як собаки. Також неперебірливі до їжі. Однак до розведення віслюків у приватних сільськогосподарських садибах системного підходу немає.

– В Україні віслюки – це рідкість. Тримають їх у себе одиниці. Знаю, що по всій Україні, окрім Заболотного на Вінниччині, ще є осляча ферма в Житомирській області. Там тримають тварин заради жирного молока, – зазначила Ірина Ткачова, кандидат сільськогосподарських наук Інституту конярства. – А нових порід віслюків узагалі не виводять, бо немає збуту. Віслюки в нас недооцінені. На м’ясо їх не тримають, а тяглова сила підприємствам не треба. Там удосталь техніки. На сході України їх узагалі не тримають. На Заході в людей вони є завдяки тому, що хтось привозить собі з-за кордону.
Відповідно українські науковці не займаються селекцією цієї тварини.

– Знайти хорошого віслюка в Україні дуже важко. Більшість якісь дуже чахлі. За своїми їздили аж до Болгарії. Точніше до кордону. Наперед замовляли, а потім уже забирали їх звідти, – розповідає Світлана Харитоненко з міста Турка Львівської області. – Купили 6 самиць і одного самця, і то так тільки для спаровування.

У три роки самиць вже можна покривати, підпускати до самців. Якщо їх поблизу немає, можна спарувати з конем. Народяться ішаки. Вони будуть більш витриваліші й сильніші. Ослиця ходить вагітною 13 місяців і 13 днів. Малого віслюка ніхто не продає, бо він має 10 місяців харчуватися материнським молоком. Ослиці дояться протягом 20 років, а живуть тварини до 60 років.
– Віслюків не продаю, бо потім доведеться ще в когось докупляти. Ці тварини однолюби й створюють пару на все життя. Я спеціально тримаю 12 самців, щоб ослиці мали вибір, – продовжує Василь Романцов.

Доглядати за тваринами на заболотнянській фермі допомагають учні училища. За роботу отримують надбавку до стипендії. Віслюкам заготовляють овочі, фрукти, сіно. За рік тварина з’їдає його майже 300 кг.

– Усі над віслюками насміхаються. Хоча мати його в господарстві велике щастя. Буде й помічник у роботі, і лікар. Молоко ослиць має жирність 11,7 відсотка. Жирніше від нього хіба що молоко лосів – 14 відсотків, – пояснює Василь Романцов. – Завдяки своїм особливостям таке молоко лікує всі дитячі хвороби. До нас на ферму часто приїжджають із вітрянкою, кашлюком, кором, скарлатиною, лишаєм, псоріазом, щоб попити молока. Найцінніше вранішнє й парне, бо має найвищі бактерицидні властивості. Пити його треба через 10 хвилин після видоювання. – Від молока більше толку, ніж від ліків. Дітям даємо його безкоштовно. А от дорослі оселяються неподалік у гуртожитку на 21 день. Платять за проживання та харчування, куди вже включено молоко.
Імовірно, що такі ж послуги надаватиме й новостворена осляча ферма поблизу Києва.

Марина БОНДАРЕНКО,

Мирослава МИГИДЮК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.