Крапельний полив роблять циганською голкою

water08.jpg

Агроном Анатолій Мондзолівський із села Дідівщина Фастівського району на Київщині городину поливає мало. Урожай усе одно виходить щедрим. Допомагає в цьому мульчування ґрунту.

– Для зменшення на 70 відсотків кількості поливу я посипаю міжряддя скошеною травою чи соломою. Тоді менше пересихає земля. Якщо просто зверху полити водою, то земля спресовується. Витискається з неї кисень і руйнуються пори та капіляри ґрунту, – пояснює Анатолій Мондзолівський.

У зв’язку з наступаючою посухою радить також не переорювати землю. Сам цього вже не робить 10 років. Із того часу ґрунт став пухким і дає більші врожаї. При перевертанні пласту ґрунту руйнується його склад.

– Щоб боротися на городі з посухою, варто відмовитися від оранки. Аби мати високі врожаї, треба мінімально втручатися в природні процеси. Замінити її поверхневим обробітком ґрунту. Підійдуть плоскорізи або культиватори, – розповідає агроном.

При висадці розсади на городі ями не копає. Робить лунку гострою палицею чи ломом. Наливає води, ставить рослину, засипає землею й мульчує скошеною травою. Так рослина може простояти два-три тижні без поливу.

– Чув також думки науковців, що на початку росту рослину треба загнати в стрес. Він зміцнить її і привчить коріння шукати вологу, – говорить Володимир Сидоренко, завідувач лабораторії зрошування південно-української філії науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки та технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого з Херсона. – Я довгі роки вирощував на городі овочі на крапельному зрошуванні. Зараз не маю часу поїхати купити до нього нову стрічку, тому пробую іншу методику. Прорив поруч із рослинами борозну і залив її водою. Роблю так раз на два-три дні. Так земля не забивається, на відміну від поливу зверху. І міжряддя чисте, бо бур’яни не ростуть. Волога проходить просто до коренів городини, а не по всій ділянці.

Такий полив не підходить для ділянок із нахилом. Інакше вода буде швидко збігати, не встигаючи промочити ґрунт. До того ж викопувати рівчаки потрібно завглибшки 50-60 см на супіщаних ґрунтах і 80-100 см на глинистих. На легких ґрунтах вода йде в дно борозни, а на важких розходиться по боках.
Володимир Сидоренко радить спробувати нову технологію. Зробити шилом проколи на дні п’ятилітрової пляшки. Вкопати її в землю між чотирма помідорами на глибину росту коренів. Тоді зверху залити воду, яка поступово через проколи просочуватиметься до коренів рослини.

– Ранок починаю з того, що накачую воду в бочки. Стоять у мене на городі, тому не треба буде руки рвати носінням тих відер із подвір’я. Протягую до них шланг із криниці й наповнюю водою. За день вона нагріється, і рослини не зазнають температурного стресу. Від нього й розвиваються повільно і врожаю можна не дочекатися, – розповідає Любов Чухрай, агроном із селища міського типу Микулинці Тернопільської області. – Ото така дурня, коли люди поливають городину шлангом із криниці. Ця лінь тільки губить овочі. Вода під напором проникає в ґрунт і вимиває з нього мінеральні добрива. Коріння ж залишається сухим і голим без ґрунту.

Для городини крапельний полив є найоптимальнішим. Схожий на дрібний дощ, який поставляє вологу відразу до кореня. Щоб не витрачатися на цю систему, її нескладно зробити своїми руками. Взяти шланг або поліетиленові трубки діаметром 8-12 мм і проколоти в них дірки циганською голкою по 1 мм через кожні 30 см. Покласти трубки дірками вниз. Один кінець закрити, а до іншого приєднати шланг від бочки, піднятої на висоту 1-2 м. У неї можна наливати чисту воду або розчини органічних і мінеральних добрив.

– Крапельний полив добре підходить до всіх рослин, а то деякі не люблять, коли їм ллють воду зверху. Помідори люблять суху голову, але мокрі ноги. Їх поливати потрібно тільки під корінь, інакше рослину вразить фітофтора. Поливаю їх тільки вранці. Ввечері крізь розпечений за день ґрунт до корінців вода доходить окропом, – радить агроном.

Потреба у воді в різні періоди життя рослин неоднакова. Кавун, диня, гарбуз, кукурудза, кормовий буряк і квасоля легко переносять посуху. Можуть тягнути воду з глибини. Їх треба поливати рідко, але щедро. Моркві та цибулі волога найбільш потрібна на початку вегетації. Далі від неї вже тріскаються і підгнивають плоди. Найбільші любителі вологи огірки, капуста, редис, салат, перець і баклажан.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.