Упродовж червня вдруге сіють моркву

15222420231.jpg

Цьогоріч у багатьох господинь не зійшла морква. Сходи рідкі й недружні. Цьому ще можна зарадити. Овоч не пізно пересіяти в червні. Але потрібно прискорити пророщування насіння та обирати не надто пізні сорти.

Раїса Іваніна із Тростянця на Вінниччині зав’язує насіння в ганчірочку, але щоб йому там було вільно, і на 10-12 днів закопує в мокру землю на глибину лопати.

– Там насіння набрякне, стане велике, майже проросле, – ділиться досвідом Раїса Іваніна.
Висипає викопане насіння на суху тарілку й припудрює крохмалем. Так позбувається липкості насіння, під час висівання його буде видно на темній землі.

– Перед посівом борозни на грядці поливаю. Розкладаю насіння з необхідним інтервалом і присипаю сухою землею. Після такої підготовчої роботи морква сходить на 3-5 день після сівби, – стверджує жінка.

До сходів поливати моркву не потрібно, бо після цього паростку морквини буде важко пробити земляну кірку.

Якщо морква не зійшла, причиною може бути невдале місце. Тому не варто сіяти вдруге на тій же грядці. Краще знайти іншу. Наприклад там, де була посіяна й вже вирвана редиска. Морква також добре росте поміж рядків цибулі. Або ж між рядами ранніх сортів картоплі. Поки морква підростатиме, картопля робитиме їй тінь і захистить від спеки. Згодом, коли морква потребуватиме більше місця, картопля вже викопана і місце на городі не пустуватиме.

Скоростиглі сорти дозріють за 80-90 днів, середньостиглі – за 110-120 днів, а пізньостиглі ростуть до 160 днів.

– Непоганий скоростиглий сорт Оленка. Урожайний, соковитий, добре зберігається, але для вирощування потребує родючих пухких ґрунтів і постійного поливу. Усього за 80 днів визріває морква сорту Амстердам. Її не треба часто поливати. Із середньостиглих сортів подобається Лосиноостровська морква. Із пізніх непоганий Червоний велетень. Росте довго, зате врожай збережеться до наступного року, – уточнює господиня.

Оказія з поганою схожістю моркви може обернутися приємною несподіванкою. Адже, чим пізніше посіяний овоч, тим має властивість краще зберігатися взимку.

Оксана ГАЙСИН

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.