Мул збільшує врожай винограду вдвічі

grape.jpg

Володимир і Ніна Токаренки із села Шпендівка Кагарлицького району Київської області мають три ряди винограду завдовжки 90 метрів. У своєму винограднику зібрали більше 120 сортів. Біля кожного куща вбивають кілок із позначкою. Потім у зошиті малюють схему й зазначають, де який кущ.

– Почули, що в сусідньому селі є виноградар. Приїхали до нього в гості й загорілися цією ідеєю, – розказує Ніна Токаренко. – Купуємо тільки перевірені сорти, а не всі підряд. У серпні їздимо в гості до виноградарів у різні області на дегустацію. Тільки після проби визначаємо, який сорт хочемо купити. Раніше брали всі, яких у нас не було, а зараз вибираємо тільки достойні. У них має бути цікавий смак із мускатними нотками та висока морозостійкість. Бомбезними називаю сорти Велес, у якого грона 3 кілограми, і сорт Швейцарець. У нього грона виростають до 40 сантиметрів завдовжки. Має темно-синій, майже чорний колір. Він дуже ранній. Родить у кінці липня – на початку серпня.

Зелений виноград Болгарія довго тримається на кущі. Не загнивається, не тріскається й не осипається.

– Торік були в санаторії в середині листопада. На пробу залишили незірваними кілька грон. То вони нас дочекалися, хоч і трохи підмерзли. Також пізнім є сорт Дєкабрь, який мені подарували знайомі з ВДНГ. Дозріває в жовтні, зірване гроно лежить до лютого. Зберігаємо в ящиках одним шаром у погребі чи на горищі, – продовжує жінка.

Цього року в Токаренків вперше плодоносить сорт Ландиш. Мають ранні сорти Лора, Подарунок Запоріжжю, Преображеніє, Кодрянка. Усі надзвичайно продуктивні, що також є результатом вирощування на ставковому мулі.
– Мул із ставка підживлює виноград краще за перегній. Зробив такий експеримент спочатку на яблуні. Дерево, вирощене на перегної, за рік дало 20 сантиметрів приросту, а на мулові – 1,1 метра, – розповідає Володимир Токаренко.

Підживлення мулом вистачає на сім років. Далі вже вносить органічне чи мінеральне добриво.
– Досконаліший метод посадки лози нам підказав виноградар із Криму. Треба використовувати тільки верхній шар ґрунту. Нижній викопуємо і розсипаємо по садку, – продовжує чоловік.

Викопує яму 70 на 70 см. На дно кладе відро крупного щебеню, битої цегли чи шиферу. Зверху сипле мул і трилітрову банку попелу. На нього ставить трубку, яка має бути вищою на кілька сантиметрів, ніж поверхня землі. Діаметр її може бути 32-50 см. Верхівку потрібно закрити кришкою від пластикової пляшки. Це захистить від проникнення мишей до кореня.

– Ця трубка допомагає кущу черпати вологу із землі. У сухе літо можна лити хоч і десять відер води, а сонце пригріє й земля покривається кіркою. Тоді утворюються росяні корінці й кущ вимерзає. Щоб цього уникнути, перший рік поливаю в яму, а далі в трубку. Тоді корінь тягнеться вглиб і не утворюються росяні корені. Щоб їх збити, також раз у два-три тижні розпушуємо землю навколо живця, – пояснює виноградар.

Ставить у яму саджанець і засипає верхнім шаром ґрунту. Виноград вирощує рядами, а не арками. Так він займає менше місця. Відстань між рядами 3 метри, а між кущами – 2,5 метра. Кущі виростають не вище 2,5 метра. На висоту витягнутої руки. Так зручно їх обрізати та збирати врожай. У червні лозу розкладає по рукавах. Дві гілки ліворуч та дві праворуч і прив’язує до дроту.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.