Арки із залишків будматеріалів

landshaft8.jpg

– Для квіткової арки знесли хвіртку в садок і півогорожі. Уже як робити, то робити, – розповідає Віктор Розгон із міста Христинівка Черкаської області. – Вийшла настільки гарна, що мені аж стало жаль, що троянди її заплели і не стало видно моєї роботи.

Чоловік вирізав для опори 4 бруса завдовжки по 3 м. Закопав їх один навпроти одного в землю на метр. Два стовпці – початок арки, інші два – закінчення. На бокові стовпці прибив півтораметрові поперечини. Арка стала схожою на дві драбини. У просторі між ними набив навхрест тонші рейки, щоб по них плелися квіти. Верх зробив із півтораметрових брусів. Збивав їх один до одного у формі дашка. Конструкцію пофарбував, щоб захистити дерево від псування.

– Іншу арку позаду лавочки зробив з арматури. Вона залишилася після будівництва гаража. Дай, думаю, десь використаю, – розповідає Віктор Розгон.
– Арматура була по 6 метрів діаметром 10 міліметрів. Вигнув у формі дуг. Із тонкого арматурного прута ножівкою по металу нарізав шматки по 90 сантиметрів і трубозгиначем сформував кільця. Зробив 8 штук. Одягнув їх на зігнуті дуги. Вкопав їх у землю. Арка вийшла 2 метри заввишки та 1,5 метра завширшки.

Садові арки також збирають із пластикових труб, але на зиму їх треба розбирати. Від морозу тріскаються.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.