Ягоди і розсада дають однакові прибутки

rozsada.jpg

– Найбільше можна заробити грошей на ранніх сортах. На них вища ціна, – розповідає Оксана Савченко з міста Ромни Сумської області. – Займаюся продажем садової суниці 15 років. Починала бізнес із 20 соток землі. За ці роки територія збільшилася втричі.

Оксана Савченко переконана, що для бізнесу на садовій суниці потрібен крапельний полив. Без нього не виросте нормальна ягода. Відповідно, і не можна буде на ній заробити.

– Купили систему крапельного поливу 11 років тому одними з перших у цій місцевості. Вона не настільки вже й дорога, якщо врахувати, які можуть бути збитки від засихання кущів, – переконує жінка.
Зараз крапельний полив коштує 15 тисяч гривень. Оксана Савченко каже, що стільки заплатив її знайомий, який вирощує на 70 сотках землі малину та садову суницю. Купував без насоса, бо мав помпу. Брав воду для поливу з озера. Система крапельного поливу в нього разом з інжектором для підживлення.

– Садові суниці добре ростуть і плодоносять від підживлення препаратом «Мастер». Він коштує 1600-2000 гривень за 25-кілограмовий мішок. Кидаю по 25 грамів на сотку землі в крапельний полив, – розказує підприємиця.
Щоб почати справу, окрім системи поливу й підживлення, найперше необхідно купити розсаду. Але спочатку Оксана Савченко радить вивчити ринок, чи є збут на ягоди у вашій місцевості.

– Краще спочатку спробувати з невеликої ділянки. А не засадити гектар і потім не знати, що з нею робити, – акцентує увагу господиня.

Зараз жінка на ринку має працівників, які продають ягоди, і кількох удома для обробітку землі. Вони сапають ділянки, доглядають і збирають суниці.
– Ціну виставляю не я, а мої працівники. Я базару не бачу. З ранку до вечора проводжу на полі. Вартість садової суниці змінюється кілька разів, як курс долара. Може впасти, коли привозять на ринок машину, повну садової суниці, – бідкається Оксана Савченко. – Маю ранні й пізні сорти. Це дозволяє збільшити площу вирощування при одній і тій же кількості людей на зборі. Середньостиглі сорти для бізнесу не вигідні. У розпал літа садової суниці багато, і дуже падає ціна.

Із продажу ягід майже такий же прибуток, як і з продажу розсади. На неї сезон починається з квітня і триває до кінця вересня. Одночасно на ягодах і розсаді заробляє Олена Кирлась із селища міського типу Глеваха Васильківського району Київської області.

– За сезон вирощування суниці можна заробити 50 тисяч гривень. Я говорю не про отримані гроші за продаж, а вже чистий прибуток. Сюди не враховуються витрати на добрива, нову розсаду чи оплату праці працівників. Якщо підійти до справи з розумом, то не треба буде їздити по закордонах, щоб заробити на зборі ягоди. Ми рахували, що десь половину з прибутків треба знову вкласти в землю. А ще сил скільки. У мене полів небагато – одне, і то на 10 соток. Щоб гроші не витекли в чужі руки, збираємо всією сім’єю, – розповідає Олена Кирлась.

Садову суницю продає на ринку в Києві. Перекупникам не віддає, бо беруть її вдвічі дешевше.
– Домовилася з одним заводом, який морозить ягоди на компот і варить джеми. Хоч і беруть дешевше, але також і переспілу ягоду та те, що не продалося, – продовжує жінка.

Планує з родиною збудувати теплицю, щоб цілий рік поставляти ягоди в магазини.

– Це буде реально, якщо добре зароблю за цей сезон. Теплиця має бути путня – велика та з опаленням, – ділиться Олена Кирлась.

Олександр Позичайло з Чернігова з тисячі кущів торік зібрав 500 кілограмів ягід.

– Маю більше 100 сортів садової суниці від ранньої до ремонтантної, яка родить цілий рік. Є з чого вибрати. Розсаду продаю через інтернет і місцевим жителям. Також замовляють ягоди. Планую організувати агротуризм. Люди приїздитимуть на мої грядки й самі збиратимуть собі ягоди, які сподобалися. Так бачитимуть, в яких умовах вони ростуть, – ділиться Олександр Позичайло.
Суничний бізнес чоловік організував за кошти, отримані від служби зайнятості. Зокрема, збудував теплицю з полікарбонату, щоб вирощувати садову суницю протягом року.

– Працюю майже без втрат, бо добре знаю технологію. Її піддивився в Англії, коли їздив на стажування під час навчання на аграрному факультеті Чернігівського державного інституту економіки та управління, – розповідає Олександр Позичайло.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.