Квасолю найкраще садити в середині травня

206482-5_agrotorg.net_.jpg

– У квасолі стільки вітамінів, що її недаремно називають природним замінником м’яса, – розказує Анатолій Мандзолівський, агроном із села Дідівщина Фастівського району Київщини. – Квасоля залишає після себе багато азоту в землі. Тому є ще й одним із найкращих попередників усіх культур. У неї на корінні є бульбашкові бактерії, які фіксують азот із повітря і збагачують ним ґрунт. Утворюється мінеральне добриво, яке замінює аміачну селітру та карбамід.

Бобові люблять ґрунт після огірків і капусти

Квасоля теплолюбна культура, тому її найкраще садити в травні. На цей час вже встановиться сонячна погода й земля гарно прогріється.
– Краще вибрати сонячний бік городу з добре угноєною землею. Але не треба забувати, що квасоля сама себе підживлює і годує азотом. До місця квасоля невибаглива, аби лишень не садити після бобових – гороху, сочевиці, квасолі. Має бути сівозміна, щоб майбутній урожай не пошкодився цими ж самими шкідниками, – радить агроном.

До колишнього місця посадки квасолі можна повернутися не раніше ніж через 4-5 років. Хорошим попередником є огірки, помідори, капуста.

Витка квасоля займає найменше місця

– Найбільше вирощую виткої квасолі. Вона не потребує великої площі. Плететься по шпалері, тинові чи сітці, де посаджу. Їй обов’язково потрібна опора, бо стебло виростає 2-3 метри заввишки, – попереджає чоловік.
Витка квасоля має довгі стручки, близько 50-70 см завдовжки. Використовується як спаржа.

– Один із найурожайніших сортів виткої квасолі – Блаухільде німецької селекції. У неї стручки блакитного та фіолетового кольору. При повному дозріванні дає багато зернової квасолі. Молоді стручки смакують як спаржа. У неї розтягнутий період плодоношення – майже все літо. Після кулінарної обробки стручки змінюють колір із темно-фіолетового на зелений, – розповідає Анатолій Мандзолівський.

Цікавими є бразильські, італійські, аргентинські сорти. Наприклад, у грузинського Лобіо виростають рожеві крупні, м’ясисті квасолини, з яких зручно готувати паштет.

Кущові сорти сіють разом по кілька насінин

– Кущовий сорт Файний Ясь польської селекції дає гігантську квасолину – плід 1,5 сантиметра в довжину. Він урожаєм ще жодного року не підводив. Мене як агронома цікавлять постійно нові сорти. Нещодавно відкрив для себе спаржеву Грибну квасолю. У неї невеликі світло-коричневі квасолини, які мають смак грибів.

Насіння кущових сортів квасолі висівають рядками з шириною міжрядь 30-40 см. У рядку відстань 5-10 см. Ширина міжрядь для витких сортів 60-70 см, а насіння в рядку сіють на відстані 40 см по 3-4 насінини. Глибина рядків має бути 5-6 см.

Квасолю не можна сапати глибоко

– Квасолю можна садити до середини червня, але вже тільки ранньостиглі сорти, – консультує Олександр Сумський з Інституту овочівництва і баштанництва НААН. – Не перестарайтеся з глибиною просапки. У квасолі коріння близько біля поверхні. Коли квасоля викинула 4 листки, варто зробити перерву з поливами, якщо їх робите. Інакше всі сили рослини підуть на ріст зеленої маси, а не на формування зав’язі.

В Інституті овочівництва і баштанництва нещодавно вивели білий сорт квасолі Мавка і коричневий Дар. Перший розроблений для вирощування в регіонах із нестабільною кількістю опадів. Легко переносить короткочасну посуху. Рослина стійка до ураження хворобами бактеріоз та антракноз.

Рослина виростає не більше 60 см заввишки. Зерна достигають за 105 днів. Стиглість квасолі Дар настає за 80 днів і виростає вдвічі нижчою. Обидва сорти стійкі до вилягання та осипання.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.