Консультація ветеринарного лікаря

dog.jpg

Зібрали на собаці кілька кліщів розміром із горошину. Чим це загрожує і як захистити пса?

Час найбільшої активності цього паразита припадає на весняно-літній період. Його жертвами стають більшість ссавців, у тому числі й людина, рідше птиця та плазуни. Присмоктуючись до жертви, кліщ виділяє в рану секрет, який має знеболювальні властивості, тому тварина не відчуває укусу. Але разом із слиною в кровотік жертви потрапляють токсичні елементи, що пізніше викликають місцеве запалення й зуд, а також збудники різних інфекційних хвороб. Вони розвиваються від кількох годин до кількох тижнів і потребують обов’язкового звернення до лікаря ветеринарної медицини. Оскільки кліщ має невеликі розміри, виявити його на собаці можна тільки тоді, коли він насмоктався крові та значно збільшився в розмірах. Для того щоб звільнити собаку від кліща, паразита ближче до голови перев’язують ниткою. Тіло кліща щедро мастять будь-якою рідкою олією, крім моторних мастил, і, прокручуючи нитку, витягують паразита. Місце укусу обробляють антисептичними препаратами – йодом, маззю тетрацикліну. Самого кліща треба спалити.

Після отелення корови вершки стали гіркуваті, яка причина?

Причин може бути кілька. У першу чергу це санітарія. Смак вершків безпосередньо залежить від мікрофлори, яка домінує у свіжовидоєному молоці. Якщо переважає молочнокисла мікрофлора, то молоко, відповідно й вершки, будуть нормального смаку. Якщо молоко отримується та обробляється в антисанітарних умовах, то відбувається осіменіння патогенною мікрофлорою: кишковою паличкою, стрептококами, стафілококами. Порушуються бродильні процеси в молоці, що викликає зміну смаку продуктів.
Корми, які споживає корова, теж можуть впливати на якість молока. Кислий силос чи жом, пріле сіно, затхла дерть можуть зіпсувати смак молока.
Сторонні присмаки можуть з’явитися при маститі, особливо прихованому. Також смак молока погіршують хвороби травної та гінекологічної систем корови.

Ветеринарний лікар Василь Усатенко

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.