Мікрогрін вирощують на ваті

v3-1.jpg

Мікрогрін – це паростки рослин, яким 2-3 тижні. Вони не тільки поживні, а й красиво виглядають у стравах. Зараз мікрогрін став надзвичайно популярним у стравах дорогих ресторанів. Виростити мікрогрін можна в теплиці й навіть на підвіконні.

– Вирощую горошок, гірчицю, кукурудзу, соняшник, руколу, амарант, – розповідає Яна Пархомук. – Щоб виростити мікрогрін, потрібен торф’яний чи кокосовий субстрат, вода й насіння. Хоча я експериментувала й висівала насіння на марлі та ваті.

Щоб насіння швидше проросло, замочує його на добу. Щільно висіває на складену в кілька шарів змочену марлю чи мокру вату або торф’яний субстрат. Його рівномірно розподіляє по палетах. Зверху насіння злегка присипає субстратом.

– Головне пильнувати, щоб завжди була вода та субстрат чи марля не пересихали. Кімнатна температура для імпровізованого кімнатного городу має бути не нижча 20-25 градусів. Єдине, що паростки з кукурудзи треба притінювати, бо стебельця виростуть твердими й несмачними, – уточнює городниця.

При появі перших двох листочків, мікрозелень можна вживати в їжу. Бадилля бажано зрізувати гострими ножицями, щоб не зашкодити рослинам, які ростуть поряд. Варто пам’ятати, що мікрогрін не можна піддавати термічній обробці, бо втратить усі корисні властивості.

Мар’яна ОЛІЙНИК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.