На солодкій кукурудзі заробляють 40 тисяч гривень

842748_cukrkuk2-15052643.jpg

– Торік випадково заробив на городі 40 тисяч гривень. Двічі пересівав буряки, ніяк не могли гарно посходити. Плюнув і замінив їх кукурудзою. Вродила на славу. Качани крупні, один в один і з солодкими зернами, – розповідає Олександр Білоцерківський із міста Фастів Київської області.

Посіяв суперсолодкі гібриди, які дуже соковиті й швидко визрівають. Сорти Юрмала, Багратіон, Візантія дають качани по 22-25 см. Такі особливо ціняться на базарі та в овочевих магазинах. Також ці сорти стійкі до кореневої гнилі та пухирчастої сажки. Тому їх не треба обробляти. За рахунок цього виростають екологічно чистими.

– Багратіон F1 вивела українська селекційна компанія. Його вигідно купувати, бо недорогий і якісний. Дає 50-60 тисяч качанів із гектара. Це – один із найсолодших сортів. Треба бути готовим, що рослини виростуть вище двох метрів. Якщо випадатиме багато дощів, то можуть сягати й двох із половиною метра, – попереджає господар.

Сіє кукурудзу всередині квітня, коли ґрунт прогріється до 10 градусів. Для засіву площі в 50 сотих пішло 10 кг посадкового матеріалу. Насіння для посадки купував. Далі вже можна самому заготовляти. Для цього треба залишити, щоб визріло зерно. Збирати восени, а на продаж молоді качани готові вже на початку липня.

– Урожай збирали вручну. У мене із цим немає проблем. Маю вдома трьох дітей-студентів. Ще жінка підключилася, – сміється чоловік. – Качани, які не розійшлися в місті на точках, возив із сином продавати в Київ біля метро. Маємо газельку, тому з транспортом теж немає проблем. Ціну встановлювали не самі. Спочатку дивилися, почім продають тамтешні продавці. Навесні був по 10 гривень качан, улітку 7-8, – розповідає Олександр Білоцерківський.
Одразу після збору качанів згодував стебла худобі, а город передискував і знову посіяв кукурудзу.

– Другий урожай дозріває восени, коли в решти людей уже немає солодких качанів. Тоді й ціна стоїть висока. Виходить подвійна користь – і город не пустує, і виручка є. На початку літа й восени качан кукурудзи коштує вдвічі дорожче. Навіщо сіяти такі сорти, які дозрівають водночас з усіма? Тоді треба буде продавати за безцінь, – розмірковує підприємець.

Після другого збору врожаю стебла посік і розсипав на городі. Передискував. Так земля удобрюється органікою й наступного року віддячить гарним урожаєм.
– Невдача з буряками стала для мене стартом для бізнесу. Цієї весни засіватиму кукурудзою ще й ділянку сусідів. Вони віддали мені землю покористуватися, бо продали корову й уже їм не треба під сіно, – радіє господар.

Щоб не мати мороки зі збутом, не продавати кукурудзу в роздріб на базарах, Олександр Білоцерківський почав домовлятися з консервним заводом про гуртовий викуп урожаю.

Ігор БОРОЗДЮК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.