Після весняної обрізки виноград підв’язують і обприскують

vynograd.jpg

Олексій Кравченко із села Бобрівник Зіньківського району Полтавської області вирощує понад 200 сортів винограду. Розводить та продає лозу найкращих сортів. Радить посадити солодкий сорт Аркадія. У нього грона виростають більше 2,5 кг. Бубки овальні, жовтуваті, тверді, не розтріскуються, добре транспортуються. На смак Аркадія нагадує грушу з нотками мускату. Достигає в середині серпня.

– Своїх клієнтів, які купують у мене виноград, завжди консультую. От зараз, як тільки почнеться сокорух, одразу треба зробити обрізку, не затягувати. Тоді не буде плачу лози, коли з неї крапає сік, – але обрізую пагони тільки невкривного винограду, – попереджає Олексій Кравченко, виноградар.

Обрізує лозу на відстані 5 см від крайнього вічка, щоб лише омолодити кущ. Також проріджує кількість пагонів. На 3-річному кущі залишає не більше 5-6 пагонів. Тоді грона на них виростуть великими. Одночасно проводить зачистку кори. Щіткою зішкрібає сухі частини, щоб не пошкодити живу кору. Це захистить від хвороб і шкідників, які в ній збираються.

– Найбільша помилка садівників та, що вони після обрізки лозу не підв’язують. Без неї верхні 2-3 вічка занадто поростуть, а нижні взагалі не прокинуться. Вони будуть слабкі й не дадуть урожаю. Знизу відростуть пагони по 10 сантиметрів, як тонкі сірнички з такими ж дрібними ягодами, – каже виноградар.

Пагони прив’язує горизонтально до натягнутого дроту. Не туго, враховуючи потовщення пагона під час вегетації. Так вічка виростають приблизно в однакових умовах і підвищується врожайність.

– Укривний виноград не треба поспішати розкривати, від різкого перепаду температури кущі гинуть. Плівку чи агроволокно знімають раніше ніж, наприклад, укриття з листя чи очерету. Органіка слабше проводить тепло й виноград під нею не попріє, – пояснює чоловік. – Я теж використовую очерет. Ріжу його з друзями на ставку. Удома вже сам в’яжу стебла докупи, як щитки. Пригинаю до землі лозу й ними накриваю.

Коли відкрита лоза просохне, прив’язує її до нижнього дроту шпалери й обприскує фунгіцидом від грибкових хвороб. У південних областях радить розводити 5% залізний купорос, тобто 500 г на 10 літрів води. У північних областях весна наступає пізніше, тому там виноград рекомендує обробляти розчином мідного купоросу. Пропорції такі ж. Корисно додати до розчину інсектицид від кліщів. Таку обробку треба зробити до набухання вічок.

– Купорос затримує розпускання вічок на 12-14 днів. Тому не треба лякатися, що з виноградом щось не так. Він гарно розпуститься, але пізніше, – уточнює Олексій Кравченко.

Ігор БОРОЗДЮК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.