В ізраїльських теплицях виноград дає два врожаї за рік

photo_site2.jpg

Киянка Марина Симоненко 1,5 року прожила в ізраїльському селі Гадзева в пустелі Арава.

– Ніколи б не могла подумати, що в пустелі можуть рости овочі та фрукти, – дивується Марина Симоненко. – Найлегше там вирощувати кавуни.
У пустелі застосовують крапельний полив. Він не тільки заощаджує воду, але й прискорює ріст рослин. Волога потрапляє безпосередньо до кореня, а не навколо нього. Окрім посухи, ізраїльським фермерам доводиться боротися з вітром. Він настільки сильний, що за секунду ламає тонкі гілки. Тому, наприклад, виноград вирощують у теплиці протягом року. Розміри теплиць такі, що накривають одразу гектар землі.

В Ізраїлі виноград починає цвісти в квітні. Урожай дає в липні. Після його збору закривають виноград пластиковими перекриттями. Коли надворі стає прохолодніше, то всередині тримається тепло. Рослині видається, що знову весна, хоча насправді листопад, і вона вдруге починає цвісти. До весни ще спіє один урожай, який продається вдвічі дорожче, бо тоді на нього не сезон, – розповідає жінка.

У теплицях також вирощують овочі, наприклад, в одному укритті з гектара збирають по 100 тонн помідорів черрі.
– В Ізраїлі один фермер годує 98 осіб, а в Україні один фермер – 10 осіб. І наш клімат, і ґрунти не порівняти з посушливою й вітряною пустелею Ізраїлю, – продовжує Марина Симоненко.

Не зважаючи на те, що більшість культур ростуть у теплицях, на них нападають шкідники. Їх виводять не хімікатами, а джмелями. Водночас вони запилюють рослини під час цвітіння. Ці комахи живуть у теплиці в коробках, звідки вилітають ранками.

– Власники теплиць беруть джмелів в оренду в органічних господарствах, де не використовують пестициди. Вони розводять різні породи бджіл, павуків, джмелів і мух, що поїдають шкідливих комах. За джмелів на одну десяту частину гектара платять 200 шекелів на місяць, це 1500 гривень, – підраховує Марина Симоненко.

Мишей їдять змії та сови. Від решти шкідників рослини обробляють натуральним нетоксичним екстрактом, який маскує їхній аромат, і шкідники не розпізнають рослини. Таким чином не об’їдають її.

Окрім теплиць, у господарстві був мигдаль і фініки. Їх збирали спеціальним комбайном, який струшує плоди, розгойдуючи стовбур. Це не тільки не шкодить дереву, але й зміцнює його кореневу систему. Процес збирання займає 60 секунд, на відміну від ручного збору, на який потрібно 30-40 хвилин.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.