Гарбуз фіцефалія корисний для здоров’я

фіцефалія

Фіцефалія – це тропічний гарбуз, який гарно приживається на українських теренах. Плоди цієї тропіканки виростають розміром із футбольний чи баскетбольний м’яч, по 3-5 кг. На півдні України може й більше. На одній рослині їх може зав’язатись від 25 до 60 штук. Городники, які спробували посадити цей гарбуз, сіють його щороку. У нього оригінальний смак, який нагадує ківі, і він надзвичайно корисний. М’якоть біла, вщент заповнює гарбуз, дуже соковита. Гарбузові вже давно зібрані з поля, а фіцефалія ще продовжує пускати пагони і формувати плоди. Розвиток закінчується у кінці листопада, коли настануть перші приморозки.
– Насіння мені привіз друг із Перу, там вони ростуть над річкою Амазонкою, – розказує Віктор Буденко із села Линів Локачинського району Волинської області. – Квітки у фіцефалії оранжеві або жовті. Плоди овально витягнуті, світло-зеленого кольору в білі смужки. Кірка в плодів тонка, але дуже міцна. Насіння фіцефалії чорне, схоже на кавунове, тільки вдвічі-тричі більше, а за смаком, як лісові горішки.

Фіцефалія помічна для підсобного господарства: підгодівлі птиці, свиней, худоби. Маючи фіцефалію, будете з гарбузами цілий рік, зекономите багато буряків, картоплі, зерна. Використовуючи плоди фіцефалії, можна подвоїти, а то й потроїти домашню живність.

– Для ґрунту найкраще брати землю з кротовини – вона розпушена й більш родюча. Змішую в рівних пропорціях із деревним попелом. Виходить одночасно натуральне підживлення, – радить Віктор Буденко.
На город висаджує на початку травня. Можна садити біля паркану із сонячного боку на відстані 5-6 метрів одна від одної. У кожну лунку садить по одній рослині. Не більше, а то вони глушитимуть одна одну.

– Огудина гарбуза виростає завтовшки із держак лопати. Якщо якась розсада не приживеться, це місце заплетуть сусідні рослини, і вся площа буде зайнята фіцефалією, – уточнює господар.

Рослина пускає 8-12 міцних пагонів у різні боки. Із кожного виростає ще по три штуки. Виглядає, як зірка.

– Плоди на стеблі ростуть, як іграшки на гірлянді. Щоб вони швидше наливалися соком і дозрівали, на початку осені прищипую всі точки росту. Так рослина витрачатиме сили на вже існуючі плоди, а не на утворення нових. Інакше їх буде дуже багато, але всі невеликого розміру, – продовжує чоловік.
На зберігання радить брати липневі та серпневі плоди, а осінні використовувати в першу чергу. Гарно зимують не яскраво-зелені, а жовтувато-білі. Зберігати краще не в погребі, а в коморі, хліві чи стодолі.

Перекладені соломою можуть зберігатися і при мінусових температурах. Із плодів готують салати, оладки. Ікра нагадує кабачкову, але виходить солодша. Сушать, як яблука та печуть, як картоплю, тушать як диньку.
Замовлення насіння фіцефалії за тел. 068-483-27-03,
066-115-60-75.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.