Чи є можливість повернути зароблене?

grivna.jpg

Чоловік два роки тому працював у фермера механізатором. Той обіцяв заплатити, коли збере врожай. Але потім відмовився розраховуватися, заборгував йому майже 70 тис. грн. Чи є можливість повернути зароблене?

Ваш чоловік може так само вимагати повернення заробітної платні, як і два роки тому, одразу після звільнення. Терміни позовної давності на спори про відшкодування боргів із зарплати не поширюються. Окрім нарахованих коштів, він також має право отримати компенсацію – моральне відшкодування за кожен місяць затримки близько 2,5 тис. грн. Наприкінці 2017 року Верховний Суд, розглядаючи подібну справу №6-331цс17, прийняв рішення, що працівник може вимагати через суд та отримувати свої гроші без терміну позовної давності.

Неважливо, скільки минуло часу з моменту появи боргу – місяць або п’ять років, суди нижчих інстанцій зобов’язані прийняти позовні заяви й розглядати суперечки. Працівник має право вимагати від підприємства відшкодування не лише чистого окладу, а й відпускних відповідно до Трудового і Цивільного кодексів. На моїй практиці та з досвіду колег доводилося спостерігати, що найчастіше люди судяться за великі суми боргів із офіційної зарплати.

Відомий приклад – коли Апеляційний суд у Києві задовольнив позов на 65 тис. грн за зарплатним боргом у 12 тис. грн, до якого за півроку нарахували неустойку й додали виплату 2 тис. грн морального відшкодування. Суди в трудових спорах стають на бік працівників.

Судовий позов не єдина можливість домогтися від підприємства виплати зарплат. Не менш дієвий спосіб – скарга до Державної служби України з питань праці. Її навіть не потрібно подавати: часто досить лише попередити керівництво про свій намір туди звернутися, і воно значно швидше розраховується. У Держпраці з початку 2017 року істотно розширилися повноваження – розмір її штрафів прив’язаний до мінімальних зарплат і 2017 року коливався від 9,6 тис. грн до 360 тис. грн.

Оформлюйте трудові відносини офіційно, із занесенням відомостей до трудової книжки та відрахуваннями до податкової та пенсійного фонду. Це забезпечить пенсією від держави й захистить, якщо роботодавець не захоче віддавати зароблене. Якщо співпрацюєте з організацією як приватний підприємець – перевіряйте всі договори та документи, які підписуєте, контролюйте, що в них сказано про виплату заробітної плати та інших надходжень.

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.