Качки породи блакитний фаворит схожі на кота

pharaon.jpg

У березні замовляють яйця цієї породи для закладання в інкубатор. Одне яйце коштує 15 гривень, а добове каченя – 25-30 гривень. Тому вигідніше отримати власний молодняк. Хоч птиця погано сідає гріти виводок, але має ряд переваг для розведення. Зокрема, у неї нежирне м’ясо без специфічного запаху. За 3 місяці виростає до 4 кілограмів. Качур – до 5. Доросла птиця коштує 250 гривень за штуку, несе 150 яєць.

– Цих качок ще називають фараон або просто блакитна качка. Вони сірі зі сталевим відблиском. Схожі на мою кицьку, – сміється Інна Миронюк із села Вербівка Білоцерківського району Київської області. – Вибирала породу, щоб давала нежирне м’ясо і була легка в утриманні. Ці качки тихі й спокійні.
Каченят, які щойно вилупилися, окрім вареного яйця, варто випоювати засобом для молодняку, який продається у ветаптеках. Це їх зміцнить і вбереже від падежу. Коли підростуть, у раціон вводять зелень, відварену картоплю, каші з дерті.

– Годівля цих качок схожа на раціон в’єтнамських свиней. Узимку даю жом, терті буряки з дертю. Улітку – гарбуз, кабачок, січену люцерну та зерно кукурудзи, ячменю, пшениці, – уточнює господиня.
Блакитні фаворити можуть зимувати надворі в клітках для кролів. Лише потрібен трап, щоб вони туди могли зайти. Не бояться не тільки холодів, а й хвороб. Вони легко пристосовуються до різної погоди та умов утримання.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.