Наприкінці зими готують інкубатор та яйця для закладання

 інкубатор для качок

Наприкінці зими відбирають гусячі та качині яйця для закладання в інкубатор чи під птицю, яка сідає вигрівати майбутній виводок. Уже на цьому етапі треба подбати про якість молодняка. Курячі яйця для закладання в інкубатор збирають пізніше. Адже в них період інкубації менший, і кури несуться довше.

– Гусак чи качур повинен бути на два-три роки старшим від самки. Бажано з іншого табуна. На одного самця має припадати дві-три самки, – розказує Василь Усатенко, ветеринар. – Ще на початку лютого з раціону птиці виключають зерно, щоб яйця не були надто жирними, бо це впливає на їхню плідність.

Одразу після знесення яйце забирають, щоб, несучи наступне, попередні гуска чи качка не гріла. У хліві має бути чисто, щоб яйця не забруднювалися. Мити їх не можна. Зберігати в сухому місці нижче кімнатної температури. Обов’язково гострим кінцем донизу. Це впливає на збереження. М’яким простим олівцем на першому яйці варто написати дату знесення. Термін придатності для закладання 15-20 діб.

– Перед закладанням в інкубатор кожне яйце просвічують яскравим світлом. На тупому кінці має бути прозора пляма. Це повітряний мішок. Якщо він зміщений чи більший ніж розмір п’ятикопійкової монети, воно не придатне для інкубації, – пояснює ветеринар.

Перед закладанням інкубатор перевіряють на справність. Має бути чистим і продезінфікованим. У спеціальну ємність заливають воду. Бажано, щоб інкубатор стояв у кімнаті, але не в гамірному приміщенні. В останні дні інкубації пташенята чують. Яйця складають у прогрітий до 38,4°С інкубатор із таким розрахунком, щоб їх можна було легко перевертати. Аби пізніше було видно, яке яйце вже перевернуте, кожне з них одразу позначають олівцем.

– Першу добу яйця не перевертають. Далі – це треба робити двічі на добу. Обов’язково контролювати температуру інкубатора. За добу до появи пташенят яйця теж не перевертають. Також у цей час пташенята починають віддавати температуру назовні. Через це в середині інкубатора вона підвищується до 39-40 градусів. Зменшувати її не потрібно. Головне прослідкувати, щоб в ємності була вода. Без її відпару майбутній виводок задихнеться ще в шкаралупі. Детальніше про вигрівання можна прочитати в інструкції до інкубатора, – радить ветеринар.

Гарний результат виходу пташенят – 65-70 відсотків від закладених яєць. На випадок перебоїв з електрикою добре мати запасне джерело. У крайньому випадку на час знеструмлення вкрити інкубатор теплою ковдрою.

Під час вилуплювання немає потреби допомагати пташенятам руйнувати шкаралупу чи перетримувати їх в інкубації. Пташенят, які вилупилися, пересаджують в ящик і вкривають.
– Якщо холодно, кладуть пляшку з теплою водою. Для пташенят комфортна температура 23-25°С, – продовжує фахівець. – Після інкубації пристрій чистять від залишків шкаралупи, миють, дезінфікують і знову можна закладати наступну партію яєць.

Інкубатори зручніші тим, що в них закладають мінімум утричі більше яєць, ніж засідає птиця. Також це можна робити на розсуд господаря, не чекаючи, коли доросла птиця вирішить сідати. Нерідко вона може встати з яєць чи подушити їх, чого не буває з інкубатором. Сучасні інкубатори оснащені термометром і терморегулятором. Реле самостійно вмикає та вимикає підігрів, а також проводить зрошення яєць. Інкубатори сконструйовані так, що в одному й тому ж пристрої можна вигрівати гусячі, качині, індичі, курячі й навіть перепелині яйця. Конструкція легка й проста у використанні. Також інкубація молодняка домашньої птиці – це ще можливість для швидкого сезонного заробітку. Пристрій дає можливість вивести породисту птицю з яєць, що значно дешевше, ніж купити її молодняк.

Мирослава Мигидюк

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.