У березні сіють селеру

selera-042018.jpg

Селера – це культура, яку недооцінюють. Мало в кого вона є на городі. Залежно від сорту, коренева селера виростає до 1-2 кілограмів. Найпопулярнішим є сорт Монарх голландської селекції. У нього, крім кореня, можна використовувати й листя.

– Це холодостійка рослина, яка нормально переносить 4-5-градусні приморозки, на відміну від помідорів, огірків і перцю. Цю рослину не треба захищати від шкідників і хвороб. Це стосується навіть колорадських жуків. Вона є природним інсектицидом, бо відлякує від грядок шкідників, – розказує Анатолій Мондзолівський, агроном із села Дідівщина Фастівського району Київської області.

Найбільше ціниться коренева селера, хоча й є черешкова та листова. Вирощують із насіння. Воно дуже дрібне, як макова зернина. Тому посіяне насіння на розсаду зверху не присипають.

– Землю для вирощування розсади беру з кротовин. Вона там розпушена та багата гумусом, – продовжує Анатолій Мондзолівський. – Насипаю її на деко й прогріваю в духовці за температури 70 градусів. Це вбиває збудників інфекцій у ґрунті та знищує насіння бур’янів.

Прогрітий ґрунт висипає в дерев’яні ящики. Поливає, робить рядки глибиною 1 см і розсипає в них насіння. Накриває ящик склом для парникового ефекту. Щоб не утворювалася пліснява, раз на кілька днів знімає скло для провітрювання. Розсада сходить за два тижні. Росте повільно, схожа на ниточки. У другій половині квітня пікірує розсаду й висаджує в теплицю на відстані 5 см. У 10-х числах травня висаджує на город. До цього часу селера вже має вирости до 10-15 см.

– Селера не любить кислі ґрунти, а вони такі в більшості людей на городах. Щоб їх розкислити, розсипаю деревний попіл або вапно. Чим краще заправлений ґрунт, тим більші виростають коренеплоди, – розповідає Анна Мінова, голова клубу садівників і городників із Вінниці.

Селеру щедро поливає. Їй багато води ніколи не буває. Від кількості вологи залежить, чи приживеться розсада і якою виросте. Щоб виросли коренеплоди розміром із літрову банку, між розсадою залишає відстань не менше 40 см.

– Щоб наросли крупні та рівні коренеплоди, із селери не можна зривати листки на салат. Від цього корінь ослабне. На зелень краще обрати кілька рослин на початку грядки. Або ж посіяти листовий сорт, – радить городниця.

Урожай збирає в жовтні-листопаді. Зберігає в кагаті. Там вона бере вологу з землі. Селера майже не гниє й зберігається краще, ніж буряки чи морква.

Карина ХОМЕНКО

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.