Перепілки продають утричі дорожче за курей

перепілки

Розведення перепілок дуже прибуткова справа, адже закупівельна ціна на м’ясо птиці вдвічі-втричі вища за курятину, а яйця – до 30 гривень за десяток.

– Починати найкраще з породи японський перепел. Це найпростіша в утриманні пташка. Щоправда, маса до 150 грамів, але це найбільш несуча порода – за рік одна самка несе 300 яєць. На японках можна навчитися здобути досвід, а потім розводити техаського перепела. Він виростає до півкілограма – м’ясна порода. Поширений естонський перепел і фараон. Вони вимогливі до світла й температури, – розповідає Ілля Павлюк із Вінниці.

Чоловік розводить перепелів у приватному будинку. Тримає їх у старій, але опалюваній кухні. Вони сидять у клітках на окремому столі. У клітці на квадратний метр припадає 70 перепелів. Радить не надто ущільнювати поголів’я, щоб пташкам не було тісно, інакше битимуться. Запаху немає, бо клітки з піддонами, як для папуг. Чистить їх двічі на день – уранці й увечері. Це також вберігає пташок від хвороб.

– Важливо, щоб у них в клітці завжди був пісок, аби мали чим чистити пір’я. Двічі на місяць додаю деревного попелу до піску. Це найкраща профілактика від паразитів, – ділиться чоловік.

Ще одна деталь – сітка на дні клітки має бути щільніша, аніж на його стінках, бо перепілки, а особливо молоді, можуть вивихнути собі стегна. В одній клітці тримає лише перепелів однієї породи та віку.

– Для дорослого птаха оптимальна температура – 18-22 градуси, бо за нижчої ніж 16 градусів вони перестають нестися. Світловий режим – дві години світить світло, дві – ні. Встановив на лампах реле часу, бо якось поспішав на роботу й забув вимкнути світло. Воно світило протягом усього дня. Пташки поклювали одне одного, – попереджає Ілля Павлюк.

У неволі перепілки не висиджують яєць, а тому, окрім обі­грівача, кліток і ламп із реле, потрібні інкубатори. Заощадити можна на кормах.

– Готові коштують понад 20 гривень за кілограм. Готую сам. Беру по два кілограми макухи, вівса, пшениці, кукурудзи, додаю 50-грамову склянку гранульованого кальцію й перемелюю млинком на нульову фракцію. Можна ще додавати премікс. Добова норма корму на одну голову становить 20 грамів. Якщо птицю перегодовувати, вона буде лляти яйця. Тому перепілки можуть їсти вволю лише до 60 днів, допоки не почнуть нестися, а далі дорослу птицю треба годувати чотири рази на день, а зайвий корм забирати, – рекомендує господар.

Радить одразу шукати оптових покупців, які займаються роздрібним продажем. Поголів’я збільшувати за мірою налагодження збуту.

Людмила МРАЧКОВСЬКА

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.