Наприкінці зими закладають органічні грядки Розума

теплі грядки

— Теплі грядки Володимира Розума називаю вищим пілотажем. Рослини на них не треба ні сапати, ні підгортати, ні поливати, – розповідає Надія Волонська із села Мала Олександрівка Бориспільського району Київської області.

Закладає грядки напровесні та пізньої осені. Можна й наприкінці зими, якщо ґрунт не замерзлий. Викопує рівчак завширшки 60 см. Це приблизно на три штики лопати. Середній штик на повну довжину, а крайні – до половини. Таким чином посередині виходить заглиблення. Землю викидає обабіч рівчака. Прокопує його завдовжки 17 метрів. На це в жінки йде година. Смуга з викопаною землею займає приблизно 35 сантиметрів. Одразу за нею так само розкопує наступну грядку. Землю з неї викидає поверх тієї, що вже накопала. Розрівнює і висаджує рослини.

– У рівчак закладаю органіку. Це і є грядка Розума. На дно рівчака кладу стовбури дерев діаметром 5-10 см, які слугують дренажем і утримувачами вологи. Наверх – бадилля соняшнику, кукурудзиння, тонкі гілки. Присипаю свіжою органікою – бур’ян, листя, трава, сіно або бадилля рослин. Зверху засипаю грядки ґрунтом, щоб тривав процес гниття. Додаю ем-бокаші – мікроорганізми, висушені на висівках. Розводжу їх 100 г на 10 л води, – продовжує городниця.

Таким чином рослини ростуть між двома рівчаками, закладеними органікою. Вона перегниває і живить рослини. На четвертий рік після закладення з гілля та бур’янів утворюється гумус, який можна набирати на розсаду.
– Рівчаки з гіллям також замульчовую. Тоді по обидва боки грядки з рослинами достатньо вологи, яку вони тягнуть, – уточнює жінка.

Мульчує ем-силосом. При такому мульчуванні виходить подвійний ефект – земля не вивітрюється. Шар мульчі має бути 10-15 см. Для силосу в 20-літрову пластикову бочку засипає подрібнену свіжоскошену траву, тонкі дрібно нарізані секатором гілки дерев разом із листям і склянку ем-бокашів. Як солод використовує старе варення. Заливає майже доверху водою. Суміш у теплі має бродити два дні.

– Якось ще додала подрібнене листя клену, то цукри ще швидше вступали в дію, – пригадує Надія Волонська.

Жінка вже 12 років не перекопує город, щоб не порушувати структуру ґрунту. На зиму там, де росли рослини, сіє сидерати: гірчицю, олійну редьку, фацелію. Навесні плоскорізом зрихлює землю. Вона від цього оновлюється.

– Мій город на важкому суглинку, а завдяки цим методам став пухким. Практикую ці грядки три роки і ще жодного разу не пожалкувала про це. Роблю їх не тільки на городі, а й у саду. Тепер не треба копати величезні ями під саджанці й вкидати в них купу добрив. Дерева живляться із бічних рівчаків з органікою, – каже жінка.

Садить молоді дерева за метр від закладеної грядки. Копає ямку розміром трохи більшу за коріння і просто засипає землею. Нічого більше не вносить.

Анатолій ПОЛІЩУК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.