Безкоштовні курси з ягідництва

Професор Скрипчук

У Рівному розпочали набір слухачів із навчання ягідному бізнесу. Приймають усіх бажаю­чих, без вікових обмежень. Також не має значення місце проживання та освіта охочих записатися на курси. Вони триватимуть із травня до грудня. Уже наприкінці березня в Рівному запрацює регіональний консультаційно-освітній центр, де можна буде ознайомитися з деталями участі у проекті.

– Проект спрямований навчити людей вирощувати та реалізовувати затребувані на ринку ягоди. Зокрема, садову суницю, жимолость, малину, лохину, інші ягідні культури. Водночас із теорією передбачаються практичні заняття на восьми сільгосппідприємствах, розсадниках, заводах із заморожування, сушіння та інших видів переробки ягідних культур України та Білорусі. Українські партнери володіють значним досвідом у веденні органічного виробництва, а наші білоруські партнери мають ґрунтовні знання, практичний досвід із вирощування лохини понад 20 років та технологіями In-vitro (розмноження ягідних культур брунькою у спеціальних лабораторіях). Родзинкою цього проекту є те, що слухачі отримають досвід органічного виробництва від вибору земельної ділянки, організації вирощування ягідних культур і до експорту готової продукції. Також навчимо вибирати розсаду, складати бізнес-плани, розповімо про особливості сертифікації та отримання дозволів, пояснимо технологію вирощування органічних ягід, – розказує Петро Скрипчук, керівник проекту, професор Національного університету водного господарства та природокористування в місті Рівне.

Саме на базі цього вишу навчатимуть органічному ягідництву. Профінансує проект Європейський Союз через фонд GIZ. Це грант на суму 187 тисяч євро від програми Транснаціонального співробітництва Східного партнерства Білорусь – Україна зі створення бізнес-середовища щодо вирощування органічних ягідних культур. І саме Національний університет водного господарства та природокористування і Поліський державний університет у місті Пінськ у Білорусі виграли цей грант.

– Плануємо охопити навчанням 120 осіб з України. Орієнтуємося на мешканців Рівненської, Волинської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей. Також навчатимуться 60 людей із Білорусі. Це можуть бути фермери, безробітні, представники бізнес-структур, ОТГ, дачники та всі, хто цим цікавиться. Наприкінці навчання буде оголошено конкурс на кращий бізнес-проект, три переможці якого отримають 800 євро для започаткування власного бізнесу, – стверджує Петро Скрипчук. – Ми вже маємо приклади такого бізнесу в нас на Рівненщині. Успішно вирощують лохину, малину, жимолость, садову суницю, фундук і волоський горіх. В області також є три майданчики, де виробляють біогумус для започаткування органічного ягідництва.

У межах проекту також допомагатимуть новоствореним об’єднаним територіальним громадам скласти бізнес-проекти з вирощування ягід та іншої сільгосппродукції.

Галина ВАТЕЛЮК

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот.